İçeriğe geç

Vampire Diaries’den yeni haberler

Yapımcı Kevin Williamson Matt’in annesi rolünde oynayacak Melinda Clark’ın karakteri kendini dağıtmış anne Kelly’nin kasabada fırtına gibi eseceğini ve tırnaklarını Damon’a geçireceğini söylüyor. “Kelly ve Damon’ı birbirlerine bağlamasaydım Tanrı yokmuş gibi olurdu.” diyor Kevin. “Eğer bu iki karakteri bir araya koymasaydınız TV’nin ne anlamı kalırdı? Keşfetmesi eğlenceli bir birliktelik olacak.”

Williamson, Kelly Donovan karakterinin kötü anne olmakla birlikte vampir seksi için de iştahının açık olmasıyla beraber, onun kasabanın yetişkinleriyle de bir geçmişi olduğuna işaret ediyor. “Onun Şerif ve Elena’nın annesinin arkadaşı olduğunu açığa çıkaracağız. Bu üçü geçmişte çok sıkı arkadaştılar. Şerif ve Kelly’nin baş etmesi gereken problemler vardı.”

Clarke’in dahil olduğu bölüm 25 Mart’ta yayınlanacak.

4 Yorum

 1. ladin ladin

  Bence The Vampire Diaries’in ve True Blood’ın da cnbc-e’de yayınlanması gerekiyor. En iyi yabancı diziler bu kanaldayken bu iki dizinin yokluğu ne olursa olsun büyük bir boşluk yaratıyor.

 2. hottie hottie

  Sen istedin bir göz Allah verdi iki göz hesabı :D The vampire diaries yeni yayın döneminde ocak ve sonrası olabilir cnbc-e’de yayında =)

 3. p p

  the vampire diaries dizisini cnbc-e de görmek  istiyoruz biz cnbc-e hayranları bu diziyi yayınlamasını cnbc-e den rica ediyoruz ne olur dikkate alın :roll: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 4. Alper Ak Alper Ak

  CNBC-E DE OYNAMIYOR MU BU FİLM BİDE SAATLERİNİ SÖLERMSİNİZ?

Bir Cevap Yazın