İçeriğe geç

Those Who Kill’in oyuncu kadrosu genişliyor!

 

Kopenhag Polis Teşkilatı’nda seri cinayetler soruşturması konusunda uzmanlaşmış kurgusal bir birimin katillerin izlerini sürmesi üzerine odaklanan hikayeye sahip, Danimarka televizyonu TV2 ekranlarında ikişer bölüm halinde beş ayrı parçadan oluşan toplam on bölümü yayınlanan, Elsebeth Egholm ve Stefan Jaworski‘nin yaratıcısı oldukları suç-gerilim türündeki Those Who Kill (den som dræber)’in Amerikan uyarlaması için kablolu televizyon kanalı A&E’in pilot bölüm siparişini verdiğini ve pilot bölümün oyuncu kadrosunu oluşturma çalışmalarına başladığının haberini geçtiğimiz günlerde verilmişti.
Polis dedektifi Catherine Jensen ve kendisi gibi seri katillerin avlanması konusunda derin bir bilgi ve anlayışa sahip adli psikiyatrist Thomas Schaffer‘ın maceraları üzerine yoğunlaşacak dizinin oyuncu kadrosuna katılan ilk isimler Catherine karakteri ile Chloe Sevigny Thomas karakteri ile James D’Arcy ikilisi olmuştu.
Şimdi de pilot bölümün oyuncu kadrosuna dahil olan üç yeni ismi tanıyalım:
Özellikle 2005-2009 seneleri arasında Bill Buchanan karakterini canlandırmış olduğu aksiyon dizisi 24‘dan tanıdığımız, son dönemde ise ABC’nin intikam temalı dizisi Revenge‘de Gordon Murphy karakteriyle karşımıza çıkan 58 yaşındaki tecrübeli aktör James Morrison, pilot bölümün oyuncu kadrosuna katılan yeni isimlerden biri oldu. Deadline‘ın haberine göre Morrison dizide polis şefi Frank Bisgaard karakterine hayat verecek. Catherine Jensen ve Thomas Schaffer ikilisini zor, katı ve oldukça zeki olarak nitelendirilen Frank Bisgaard’a sık sık hesap ve rapor verirken göreceğiz.
James Morrison’u dizi dünyasında yukarıda bahsettiğimiz yapımların dışında birçok dizide konuk oyuncu olarak izledik. The Exes (Jonathan Hubner)Charlie’s Angels (Jon Cartwright)Hawthorne (John Morrissey)Suits (Jerome Jensen)Law & Order: Los Angeles (Gray Campbell)The Mentalist (Warner Vander Hoek)Private Practice (William White)Eli Stone (Dan Buckley),Numb3rs (Chris Frederickson)Cold Case (Carson Finch)CSI: Miami (Charles Jeunet) ve The X Files (Dr. Robert Wieder) bu yapımlar arasında yer alıyor.
Broadway yıldızı Kerry O’Malley (Baker’s Wife in Into the Woods, Billy Elliot, White Christmas) pilot bölüm oyuncu kadrosuna katılan diğer isim. Boardwalk Empire‘ın devam etmekte olan üçüncü sezonunda yinelenen bir rolle Edwina Shearer karakterini canlandıran aktris dizide polis merkezinin adli patologu ve Catherine’in en iyi arkadaşı olarak karşımıza çıkacak. O’Malley’ı dizi kariyerinde son dönemde Shameless (Kate)Hart of Dixie (Beverly Mayfair)Detroit 1-8-7 (Audrey Wiler)The Whole Truth (Renee Dentzer)Bones (Claire Casper) ve Criminal Minds (Kendra Sayer) gibi çeşitli dizilerde konuk oyuncu olarak izledik.
Bahar Soomekh (Crash) ise kadroya katılan üçüncü isim. İran doğumlu 37 yaşındaki aktris dizide Thomas’ın ağırbaşlı, olgun ve kendisini çok seven karısını canlandıracak. Çeşitli televizyon dizilerinde konuk oyuncu rolleriyle karşımıza çıkan aktrisin dizi kariyerinde Parenthood (Dr. Haryana), CSI: Crime Scene Investigation (Dr. Sylvia Sloane)Castle (Nazihah Alhabi) ve Miami Medical (Vanessa) gibi yapımlar bulunuyor.
Glen Morgan’ın (The X-Files, The River, Millennium, Final Destination) senaryosunu kaleme aldığı, Joe Carnahan‘ın (The Grey, The A-Team, Narc) pilot bölüm yönetmenlik koltuğuna oturacağı dizinin oyuncu kadrosunu oluşturma çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın