İçeriğe geç

“The Walking Dead” in Halloween

Cadılar Bayramı kapıyı çalmak üzere. Diziler de Cadılar Bayramı’na hazır ve nazır. Bu diziler arasında The Simpsons, Desperate Housewives gibi CNBC-e dizilerinin olmasının yanı sıra “The Walking Dead” görücüye çıkıyor. Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan bu dizi tüylerinizi  ürpertecek ve belki de kâbuslarınızı tetikleyecek bir dizi olacak. Yapımcıların dizinin prömiyeri için Cadılar Bayramı’nı seçmeleri ise bir tesadüf olmasa gerek. 31 Ekim gecesi “The Walking Dead” için kendinizi hazırlayın.

6 Yorum

 1. chester chester

  konusu bakımından pekte ilgi çekiceğini sanmıyorum film deki efektler ve oyuncu kadrosu yinede filmi yürüte bilir.

 2. nazo82 nazo82

  Asıl ilgi çekerse konusu bakımından çekecek zaten en çok. :=) İlk bölüm itibariyle çok beğenmiş bulunmaktayım. Çizgi romanını okumaya da bu hafta başlayacağım. Bakalım çizgi romanla dizi ne kadar paralel gidecek.

 3. hottie hottie

  bende çok beğend,m oldukça tırsınçtı :D devamını sabırsızlıkla bekliyorum

 4. buse buse

  The Walking Dead dizisi Türkçe Fan sitesi buldum. Orada dizi için 6 bölümlük bir anlaşma yapıldığı yazıyordu AMc kanalı ile tabii doğruluğu konusunda ne kadar emin olabiliriz bilmiyorum kaynak adresi http://www.thewalkingdeadizle.com

 5. hottie hottie

  Dizi henüz ikinci sezonu garantilemedi evet. ama ilk bölüm reytinglerindne sonra ikinci bölümüde tutarsa bence 2. sezonuda görürüz.

 6. nazo82 nazo82

  Dizi “henüz” 2. sezonu garantilemedi ama bir çizgi romandan ekranlara uyarlanan bir dizi olduğu ve ekranlara gelir gelmez çok yüksek bir beğeni kazandığı göz önüne alınırsa, 2. sezonu garantilemesi işten bile değil. Hatta daha uzun yıllar bizlerle olacağı kanaatindeyim.

Bir Cevap Yazın