İçeriğe geç

Şimdi Son Bir Kez Henry!

13 Nisan 2009’da Showtime yetkilileri 3 sezon boyunca gidişhatından fazlasıyla memnun kaldıkları sansasyonel dizi The Tudors’un 10 bölümden oluşacak 4. ve son sezonunun yayınlanacağının garantisini vermişti. Ve nihayet bekleyiş sona eriyor! 11 Nisan’da izleyicilerle son bir kez buluşacak olan The Tudors’un ilk iki bölümü paylaşım sitelerinde en çok indirilenler arasına girdi bile.

Yeni sezonda bizleri bekleyen pek çok sürpriz var. Bunlardan birisi de yakın zamanda ekranlara Nip/Tuck dizisiyle veda eden Joely Richardson. Julia karakteriyle akıllara yer eden Richardson bakalım bu dizide nasıl bir performans sergileyecek.

[spoiler show=”Video”][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sawkFsNSrAk[/youtube][/spoiler]

2 Yorum

  1. nazo82 nazo82

    Joely Richardson yine titrek bir performans sergileyecektir şüphesiz. Biri bu kadını sevişme sahnelerinden uzak tutsun! Vallahi üstüne para vereceğim bu kadının titrek hâllerini görmemek için artık. :-o
    Dizinin çok vefalı bir seyircisi değilim ve bitmesine de sevindim açıkçası. Tadını kaçırmadan, kabak tadı vermeden bitirsinler. Güzel de bir finalle damgasını vuracağa benzer bu sezonla.

  2. spikey spikey

    ahaha öyle deme Nazlı yine de kraliyet ailesine yakışacak bir yüz bence Julia’cım ((: Üstelik Henry’nin son eşini canlandıracak olması da rolün öneminin altını çiziyor, bakalım altından kalkabilecek mi. Bu rol için çok önemli isim düşünülmüş de sonunda bizim titrekte karar kılınmış. 5 bölümcük görünecek, merak ediyorum Jonathan Rhys Meyers’ın karşısında nasıl duracağını.

Bir Cevap Yazın