6
Posted 25 Aralık 2009 by hottie in Dizi
 
 

RTÜK’ün absürd uyarısı


RTÜK; ‘Nip/Tuck’ dizisi için “Çiftler birbirleriyle çıplak halde sevişirken ekrana getirilmektedir” uyarısında bulundu. Kuruma göre ‘Gossip Girl’de de senaryo çarpıtılarak, ilişkiler abartılıyor!Ameliyat sahneleri yakın çekim
RTÜK; CNBC-e ve E2 kanallarına uyarı yağdırdı!
Eğer uyarılar dikkate alınmazsa ‘Nip/Tuck’ ve ‘Gossip Girl’ dizilerine bir ile 12 bölüm yayın yasağı getirilecek. RTÜK’ün raporunda “Nip/Tuck’ta cinsel ilişki sahnelerinde çiftler çıplak bir halde sevişirken ekrana getirilmektedir” uyarısı yer alıyor. Ayrıca ameliyat sahnelerinin yakın çekimde verildiği uyarısında bulunuluyor.

Abartılı
‘Gossip Girl’ için yazılan uyarı raporu da şöyle: “8 Eylül 2009 tarihinde saat 20.00′de yayınlanan dizide gençlerin sevişme, öpüşme sahneleri senaryonun gerektirmediği kadar abartılı bir şekilde verilmektedir. Ayrıca gençlerin yaşadıkları yasak aşklar ve bu aşklarıyla olan abartılı sevişme sahneleri de açıkça ekrana yansıtılmaktadır…”

Yazı alıntısı:Sabah gazetesi /Mevlüt Tezel

Aklıma Arrested Development’ta ki  Tobias Fünke’nin çıplaklık fobisi olduğu için banyoya kot şortu ile girmesi geldi birden. =)) Yorumu sizlere bırakıyoruz. =)


hottie