İçeriğe geç

Jay Leno CNBC-e’de

Bir ABD başkanını görevdeyken talk show’una çıkarmayı başaran ilk televizyon sunucusu ve dünyanın en komik insanlarından biri kabul edilen Jay Leno esprilerinin üzerinden 24 saat geçmeden CNBC-e’de.

Amerikalı ünlü komedyen Jay Leno, NBC’de yayınlanan “The Jay Leno Show”uyla, esprilerin üzerinden 24 saat geçmeden hafta içi her gece CNBC-e’de sinema şöleninin ardından Türk izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.
İlk Jay Leno şovu 16 Eylül Çarşamba akşamı CNBC-e’de ekrana geliyor. ntvmsnbc
[spoiler effect=”slide” show=”Video”]

[flv]http://www.youtube.com/watch?v=yoVUmh5ZoZw[/flv]

[/spoiler]

6 Yorum

 1. elif elif

  :( dizilerin tekrarlarını izlemek için bu programın bitmesini beklemek çok sinir bozucu.

 2. merve haznedar merve haznedar

  :( Jay Leno Show’un ülkemizde yayınlanması kadar saçma sapan bir şey olamaz .Amerikan esprileri ve güncel olaylarıyla bizim ne gibi bir ilgimiz olabilir.Beyaz Show ABD de yayınlansa tutar mı işte aynı hesap üstelik bütün gece tekrarlarının bir saat sonraya atılmasına sebep oldu.

 3. Yücel İnanoğulları Yücel İnanoğulları

  Amerikalılar bu şovu o kadar tuttuklarına göre, söylenenler doğru olmalı : gerçekten berbat bir espri anlayışları var! 24 Eylül gecesi yayınlanan şovu izledim. Gülümsemek bir yana, belki sonra güzel bir şeyler çıkar umuduyla kapatmamak için kendimi zor tuttum.

 4. ışıl ışıl

  Jay Leno Show ne kadar gereksiz bir program yahu alıştığım cnbc-e mizi geri istiyoruz kalksın yayından bu show yada ne bileyim e2 de falan yayınlansın

 5. hottie hottie

  jay leno’yu cumartesi tekrar bölümüyle izledim. Eski havası yoktu ama tom cruise ile 10 soru oyunu güzeldi :mrgreen:

 6. erol erol

  Cnbc-e yabancı dizileri ve programları gösteren bir kanaldır.Yabancı program izlemek istemiorsanız açmazsınız hem espirileri çok komik hemde gösterdiği videolar ama şu sıralar yayında yok sanırım

Bir Cevap Yazın