Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 25 Sep 2017 18:15

Board index » Yayınlanmış Diziler » Nip / Tuck » Nip / Tuck Bölüm Yorumları

[ 26 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

Yönetici

Post Posted: 23 Jan 2010 20:28 
Böhüüüüüüüüüüü, gitti Kimber!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Kesinmiş de öldüğü. :cry: :cry: Dizinin büyük finaline 6 bölüm kalmışken çok acı bir olay oldu bu, zaten bitecek diye yeterince üzülüyorduk. :cry: Bir de intihar etti garibim, yazık oldu. :cry:

A storm is coming, Frank says; A storm that will swallow the children and I will deliver them from the kingdom of pain. I will deliver the children back the their doorsteps. And send the monsters back to the underground. I'll send them back to a place where no-one else can see them. Except for me. Because I am Donnie Darko...

Image
I feel something important is happening around me. And it scares me.

Junior Admin

Post Posted: 26 Jan 2010 15:12 
Kesin miymiş cidden? :cry:

Bu Christian çok şerefsiz ya, gerçi yeni bir şey değil bu. Kimber kadar zavallı ve güçsüz bir karakterin sonunun böyle olması şaşırtıcı değil aslında ama yine de seviyordum ben bu kızı be.

Dizi hakkında birkaç şey söylemek gerekirse Nazo'mun da dediği gibi aynen şaha kalktı. Öyle güzel işleniyor ki konular, araya sıkıştırılan müzikler, karakterler... Tatmin olmamak imkansız. Geri sayım da başlamışken yapılacak en güzel şey kalan 6 bölümü tadını çıkara çıkara izlemek olsa gerek.

Yönetici

Post Posted: 27 Jan 2010 19:22 
Kesinmiş spikey'm, Kelly Carlson'ın röportajında okudum. :cry: :cry: :cry:

Bu arada TV ekranlarındaki en acıklı ağlayan erkek aktörlerden biri Julian McMahon değil midir, sorarım size yahu! O ağlarken sesinin içine kaçması falan. Ne kadar nefret edilecek bir sahnede de olsa o ağlayınca elim ayağım gidiyor.

Bu arada geri zekâlı Sean'ın tüm suçu Christian'ın üzerine yıkmasından da bıktım. Bilmiyorum etrafımda bu yönüyle beni senelerdir deli eden biri olduğu için midir nedir ama kendi hataları ve hayatına yön veriş şekli yüzünden sürekli başkalarını suçlayan insanlardan nefret ediyorum! :x Yahu sen ezik ve silik bir karakter olmasan zaten en başından nasıl Christian'ın ağına düşecektin ki? Adam şeytanın teki, arkandan neler neler çeviriyor vs. Tamam o konulara bir şey demiyorum ama şimdiki hayatında Christian'a yenilmesen, kuşkusuz başka bir hayatta başkalarına yenilecektin. Çünkü sen de en az Christian kadar geri zekâlısın Sean!! :x :x

A storm is coming, Frank says; A storm that will swallow the children and I will deliver them from the kingdom of pain. I will deliver the children back the their doorsteps. And send the monsters back to the underground. I'll send them back to a place where no-one else can see them. Except for me. Because I am Donnie Darko...

Image

Junior Admin

Post Posted: 29 Jan 2010 16:30 
Aman da aman ne şenlikti öyle! Melanie Griffith bomba bir, Frances Conroy bomba ikiiii! Sırf bu yüzden bile sevilebilir bu bölüm. Ağlamak demişken, Frances Conroy ağlarken içinizin acıması evrensel olsa gerek. Beni Six Feet Under günlerime götüren, hiç şüphesiz aynı hazı yaşatan klasikleşen kalitede bir Nip/Tuck bölümüydü.

Bayıldım.

Bu arada bir sorum var. Ava gelecek tamam biliyor ve çok çok heyecanlanıyoruz evet (: Finalde görüneceğini duydum, öncesinden bir gösterirler mi azıcık, var mı bu konuda bir bilgisi olan? (:

Yönetici

Post Posted: 09 Feb 2010 01:45 
Ava'yla ilgili hiçbir sır verilmedi henüz, nasıl döneceği meçhul.

Bu bölüm eski manyaklardan Escobar'ın dönüşüyle süslendi. Escobar'ın kızının olduğu sahnelerde arkadan Rosemary's Baby'nin müziğini vermek nasıl güzel bir göndermedir yelebbim!!! Tüylerim diken diken, gözlerim dolu dolu oldu. "Devil's child"a cuk oturan bir müzik seçimiydi, bu adamlar işini biliyor.

Christian'ın pisliğini yine bizim şapşal Sean'ımız çekti. Sean artık gözüme tedavisi mümkün olmayan bir hasta gibi görünüyor. Adam olamıyor, yumruğunu masaya vuramıyor. Bu pısırık ve eziklikle daha ne kadar yaşar bilmiyorum. Hoş tüm romanlarda/yapımlarda -ekseriyetle- başından beri kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştıran tipler, yapımların sonuna doğru coşup en büyük hamleyi yaparlar. Sean'ın bu ruh hâliyle birlikte Christian'ı öldürdüğünü görürsem hiç şaşırmayacağım.

Dizi tam anlamıyla boka sardı diyelim aslında. :=) Çok kötü şeyler olacakmış gibi geliyor, Nip/Tuck iyice karanlığa sürükleniyor.

Image

Junior Admin

Post Posted: 16 Feb 2010 19:26 
Ben zaten Six Feet Under gibi bir şok yaşayacağımızı düşünüyorum, ya Christian ya da Sean ölebilir gibime geliyor. Ava gelip öldürürse daha da güzel olur! nihoho

Dizi tam takır gidiyor gerçekten, eski karakterler arada böö edince ne de güzel oluyor değil mi? Ah, Nostalgia!

Junior Admin

Post Posted: 18 Feb 2010 18:41 
7. bölümle birlikte plastik cerrahinin de yavaş yavaş son bulduğunu gösterdiklerine göre dizinin mutlu sonla biteceği yönündeki en ufak varsayımım bile kalmadı artık ((: Karanlık ve kötü bir son bizi bekliyor gibi, yaşasın! hehe

Bu bölümü çok ama çok beğendim. Diyaloglar, Christian'ın ameliyatı sırasındaki o uzun düş sahnesi, babası, Kimber ve Sean'la konuşması, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve çok akıllıca hazırlanmış diyaloglardı. Kimber'ın bir lafına koptum yalnız "İçimde o kadar çok silikon var ki günlerce su üstünde kaldım" (((:

Christian daha önceden de hep gerçekle yüzyüze gelir fakat hiçbir şey olmamış gibi o basit hayatına devam ederdi. Bu sefer fena dank etti, açıkçası buradan sonra neler olacağını merak ediyorum.

Yönetici

Post Posted: 20 Feb 2010 04:35 
Yalnız son bölümün promo resminde herkes mutlu bir şekilde yemek yer şekilde görülüyor. :=)) Kötü mü bitsin iyi mi bitsin, ne istediğime ben de karar veremedim daha. Ama finale 2 bölüm kala ciddi ciddi üzülmeye başladım. :(

Image

Junior Admin

Post Posted: 26 Feb 2010 02:25 
İ-NAN-MI-YO-RUM!

Sanırım doğru heceledim hehe

Ben Ava, Jenna'yı kaçıracak derken Matt'i kaçırdı. Bu dizide kimse değişmiyor ve herkes kötü cidden. Bunu da büyük finalden bir bölüm önce anlamış olmam üstün zekamın kanıtı olsa gerek. Ne bileyim, "eh artık bu sefer değişti he" derken bana 6 sene tükürdüğümü yalatan senaristlere de bir selam çakıyorum buradan.

Nazi alt temalı affetmenin aslında ne kadar kolay olduğunun anlatıldığı bu yaşlı çiftin her zamanki gibi ana karakterlerimizle paralel giden hikayesi tüylerimi diken diken edece derecede etkileyiciydi. Tek kelimeyle enfes, başka ne söylenebilir ki?

Ve bölümün sürprizleri...

Julia... Ben başında seviyordum bu kadını, ama artık eski hayranlığım kalmadı tabi ki (haliyle) Yine de onu görmek güzeldi. Değişmekten bahsetmişken, ilk defa insan gibi davranarak ağzından çıkan iki üç cümleyle de sempatimi kazandı.

Ava... ah Ava... Bu kadında öyle bir şey var ki... Gelmiyor dilime, bir şey var bu kadında. Yahu bu kadar karizmatik, bu kadar çekici olamaz bir insan! Paris'e gitmeden önce bir bakış atmıştı hatırlarsanız kameraya, o an Nip/Tuck tarihine geçti bile çoktan, bir ikincisi de Matt'in düğünü sırasında limuzine sırtını dayamış bir şekilde tüm dişiliği ve baştan çıkarıcılığıyla Matt'i adeta kendine çekmesi.

Ava Ava Ava Ava!

Geri dönüşlerin içinde böylesi görülmemiştir!

Junior Admin

Post Posted: 05 Mar 2010 01:01 
Şaka maka bitti dizi ve açıkçası şu an hayalkırıklığı içindeyim. Bölüm boyunca bir şeyler olacak diye beklerken açıkçası sıkıldım ve sonundan da hiç memnun kalmadım. Böyle bir diziye hiç ama hiç yakışmayan bir sondu bana göre. Hala bunun bir şaka olduğunu düşünüyorum açıkçası. Ciddi ciddi böyle mi bitti yani? Bu mudur?

Yönetici

Post Posted: 07 Mar 2010 08:16 
Final aşırı sönüktü. Bu kadar ihtişamlı bölümler izlediğimiz bir diziye hiiiiiiiiiiiiiiç yakışmadı ama öyle ya da böyle bitti işte. Söyleyecek bir şey gelmiyor aklıma. :( :(

Image

[ 26 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Jump to: