Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 25 Sep 2017 18:25

Board index » Yayınlanmış Diziler » ER » ER Bölüm Yorumları

[ 16 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

Darkest
Darkest

Post Posted: 23 Aug 2010 22:11 
nlf wrote:
Ama sorarım o jorja nın orda ne isi var kabus gibi kadın cıkıp duruyor :x :D

Ben bu soruya cevap buldum. Galiba yapımcılar Jorja'yı oraya şu nedenlerle çıkarmış olabilirler : Baktılar ki George Clooney'i iki kelime bile olsa söylemesi için getirememişler bir de zaten dizinin sonu da geldi, en gereksiz insanlardan Jorja Fox'u getirtip karşımıza koyarak bizleri sinirlendirip ilgimizi dağıtarak başka şeyler düşünmemize sebebiyet vermek istemiş olabilirler. Başka mantıklı açıklamasını bulamadım, kimse kusura bakmasın. Yani Jorja'dan başka oraya çıkıp konuşmayı hak edecek bir sürü oyuncu var. Hatta üşenmeyip sayayım onları : 180 küsür bölüm acil servis koridorlarında dolanan hemşireler var, artık danışmalık mı sekreterlik mi her neyse orada çalışan Jerry ve Frank var, Jing-Mei var mıydı yok muydu emin değilim ama yoksa olmalıydı, bir de benim özellikle takıldığım, bölümün sonlarına doğru siyah beyaz görüntüler eşliğinde şampanya kadehlerini tokuştururlarken orada olan David Lyons yani Simon röportaj kısmında konuşmamış. Bu konuda dolmuşum biraz, elimde değil. :)

Finale gelince, ben jeneriği görünce dağıldım zaten. Öyle özlemişim ki ER jeneriğini. Diziler jeneriksiz bırakılmamalı, bunu bir kez daha anladım. Alexis Bledel bildiğimiz gibiydi, pek rahatsız etmedi beni izlerken. Ama Kem gerçekten dayaklıktı. Carter'ın yanında olup olmama konusunda bayağı kararsızdı. Resmen yalvarttı Carter'ı. Eski ekibin, dostların bir araya gelmesi güzeldi. Hepsini çok özlemişim. İlk sezonları izlemeyi çok istiyorum ama önce şu üşengeçliğimden kurtulmam lazım. :)

Uzun kafın kısası, hoşçakal ER...

And I'll Be Gone...

[ 16 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Jump to: