Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 25 Sep 2017 14:47

Board index » Yayınlanmış Diziler » Veronica Mars » Veronica Mars Bölüm Yorumları

[ 10 posts ] 
Author Message

Moderatör

Post Posted: 07 Jan 2011 19:45 
1-Pilot
2-Credit Where Credit's Due
3-Meet John Smith
4-The Wrath of Con
5-You Think You Know Somebody
6-Return of the Kane
7-The Girl Next Door
8-Like a Virgin
9-Drinking the Kool-Aid
10-An Echolls Family Christmas
11-Silence of the Lamb
12-Clash of the Tritons
13-Lord of the Bling
14-Mars vs. Mars
15-Ruskie Business

16-Betty and Veronica
17-Kanes and Abel's
18-Weapons of Class Destruction
19-Hot Dogs
20-M.A.D.
21-A Trip to the Dentist
22-Leave It to Beaver

Image

Darko
Darko

Post Posted: 08 Jan 2011 15:59 
Bu diziye bayılıyorum bu diziyi seviyorum ulaaaaan.....uzun zamandır süren suskunluğumu bu dizi bozacak bilginize..yeni yılla birlikte beni bu sayfada daha çok göreceksiniz inşallah bu haftaki yeni bölümle birlikte bu başlık benim yeni vatanım olacak...görüşürüz :D

Yönetici

Post Posted: 08 Jan 2011 17:10 
Digiturk Snek TV'de vermişti. 3-4 yıl önce izlemiştim :D

Moderatör

Post Posted: 08 Jan 2011 18:35 
valla çok akıcı dizi ne çabuk bitmiş 15 bölüm şaşırdım kaldım :D bende çok beğendim. o polisle veronica olmaz diyorum bu arada :mrgreen: :mrgreen:

Image

Darko
Darko

Post Posted: 08 Jan 2011 19:41 
Polis iyi çocuk has çocuk ama bizim veronica malesef Duncan sevdasından hala geçemediği için hiç şansı yok... :(

Moderatör

Post Posted: 09 Jan 2011 18:23 
ya duncan'ı bırak o sarı kafa serseri ile yakınlaşacak ona sinir oluyorum. neden bu dizi film ve kitaptaki bayan karakterler hiçbir zaman düzgün bir çocukla çıkmaz yada çıktıkları düzgün çocukları işe yaramazın tekiyle aldatır :D neysem :razz2: :razz2: :razz2: :razz2:

Image

Darko
Darko

Post Posted: 13 Jan 2011 17:04 
1x16 Betty and Veronica

Image Image Image Image Image Image

Müdür Clemmons ın okulun basketbol takımının maskotu papağan Polly i bulması için Veronica yı iş vermesi onu şok eder,fakat görev sırasında annesiyle bir araya gelmesinin anıları dikkatini dağıtmaktadır.

bu arada Veronica Lilly Kane in cinayetinde daha derinlere inmektedir.özel bilgilee erişmek için yeni ilişkisinden yararlanmaktadır.

# (Veronica talking to Meg about the awkwardness of her dating Duncan)
Veronica: I'm not programmed to forgive and forget, I can't just start chumming around with people who have ignored and mocked me for a year. That's just not me. [edit]
# Wallace: Mmm.... The girl can bake! (tasting Veronica's snickerdoodle cookies)
Veronica: That she can. [edit]
# Duncan: Students Against Animal Cruelty. They threw the bucket of blood on the homecoming queen a couple of years ago for wearing fur.
Veronica: Bucket of blood. Have we learned nothing from Carrie?

---------------

# Wallace: Snickerdoodles. And they just appear in my locker, just like that. Open my locker, bam. Homemade cookies. And that's not all.
Veronica: A peeled grape?

Veronica is mocking Wallace's response to his sudden fame using the reference to Mae West's famous quote as "Tira" in the 1933 movie I'm No Angel; "Beulah, peel me a grape". [edit]
# Veronica: I should have left right from the dance but I didn't want my mother to see me for the first time in a year looking like an extra from Valley Girl.

dizinin 16. bölümüne geldik.her zaman ki gibi güzel bir bölümdü.Lilly kane in çözülememiş cimayetine her bir bölüm biraz daha yaklaşıyoruz spoiler öğrenmemek için kendimi zor tutuyorum bu konuda dizinin en büyüyk gizemini öğrenmenin dizinin zevkini kaçırmasını istemiyorum.

bu bölümde Veronica büyüyk bir şok yaşayarak müdür tarafından dedektif olarak işe alındı çünkü okulun maskotu olan papağan ortadan kaybolmuştu..geçen bölümün sonunda ise Veronica nihayet annesi ile bir araya gelebilmişti konuşmalarını bu bölümün içine serpiştirilen flash back lerde bölüm boyunca gördük.eğer veronica nın babası duncan ın babası ise ıııyyyyk bir durum meydana gelecek umarım öyle birşey çıkmaz...işler giderek karışıyor bu cinayet meselesinde tam arapsaçına döndü..Veronica nın Betty olup iğer olkula gitmesi harikaydı isme bak Betty saftirik kız ayakalrı d süperdi bir arada.Veronica her zaman ki süper yetenekelrini kullanıp olayı çözdü tabi ..asıl merek ettiğim gelecek hafta bakalım neler olacak.bu bölüm Logan yoktu gözüm aradı valla kereatayı... :blush:

Moderatör

Post Posted: 14 Jan 2011 15:48 
veronica'nın annesine ben şahsen uyuz oluyorum :razz2: :mrgreen: antipatik geliyor nedense. veronica'nın babasının "kızım randevun geldi biber spreyini hazırla" dediği yerde çok güldüm :mrgreen: böyle babaya can kurban :P yakında sezonda bitecek 2. sezona atlamaz bunlar :cry: bekle işin yoksa

Image

Darko
Darko

Post Posted: 22 Jan 2011 00:39 
Biri bana açıklasın lütfen diziye ara mı verdiler neden neden ama neden veronica yı vermedi de sıkıcı ötesi dizi cold case i verdi ühühühü ağlamak istiyorum...zaten tnt de fraiser ı vermiyor yine...yine yine...ne zaman ümitlenmesem vermediği bölümleri vericek diye yine sanki bana nanik yapıyorlar :rant: :rant:

Moderatör

Post Posted: 22 Jan 2011 12:54 
cnbce bir bakıma kafayı yedi çünkü :D daldan dala atlama modası çıkardı. şimdi veronicaya sezon arası vermenin anlamı neydi yani. kalmış 3-5 bölüm neyin arasını verip zaten ara verilmiş olan cold case'e devam ediyorsun. cold case harbi baydı izleyesim yok artık. zaten bitirilmişti bizde ne zaman bitecek merak ediyorum can çekişiyor.

Image

[ 10 posts ] 

Jump to: