Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 25 Sep 2017 18:16

Board index » Cnbc-e Forum » CNBC-e Dergi

[ 8 posts ] 
Author Message

Darko
Darko

Post Posted: 08 Jun 2006 09:22 
Hangi sayılı dergi olduğunu anımasamınız beklemiyorum ama en azından en kötü yada şimdiye dek en güzel sayısı şuydu diyeceğiniz derginin sayıları hangileri?

Ben hiç unutmayacağım Nip/Tuck lı bir sayı vardı şöyle cilalı, parlak onun bir de tabiri var. Yaldızlı sanırım en sevmediğim sayı kesinlikle odur. Kalkıp 2 estetistenle röportajda yapmışlardı. Baymıştı o sayı beni. :?

En beğendiğim ise geçenlerde Prison Break ı kapak yaptıkları ve iç sayflardada benim bile bilmediğim spoilerları yağdırdıkları sayı. :wink:

Dark
Dark

Post Posted: 08 Jun 2006 14:36 
Güzel konu ve sanırım derginin bu halinden benim gibi artık kimse hoşnut değil neyse valla benim favori sayılarım için biraz geriye 2004 yılına gitmemiz gerekiyor o yıl Buffy nin vedasına yakın çıkan sayılar(Mayıs,Haziran,Temmuz ve Ağustos) tüm arşivi bozacak olsamda asla atmayacağım ve sıkı bir Buffy/Angel fanı olarak her daim saklayacağım tek sayılardır tüm sayıları toplayıp önüme atsanız hiçbiri Kötülerin Şampiyonlar Ligini okumak kadar zevk vermedi veremez......

Darkest
Darkest

Post Posted: 16 Jun 2006 13:13 
Ben genel bi açıklama yapmak istiyorum dergi hakkında geçmiş sayıara pek girmiyor anlayacağınız..

En heycanla beklediğim dergiler "Eylül" ayının dergileri oluyor.çünkü o zamanlar genelde tatilde oluyorum internete bağlanamıyorum siteyi falan da ziyaret edemediğimden neler oluyor hangi yeni diziler sezon başı yapacak ancak dergiden öğrenebiliyorum..en sabırsızlıkla beklediğim dergiler onlar oluyor yani..her bir sayfasını büyüük bir özenle okuyorum satıratlamamaya çalışıyorum..yaz aylarında dergi okumak en keyiflisi o yüzden benim için..

Moderatör

Post Posted: 02 Aug 2006 12:43 
[align=center]Aralık 2005[/align]

:lol: :lol: :lol: Bu sayıydı sanırım,ER posterinin verildiği :cool: Unutmamışım evet eminim Aralık 2005 :D Bir dahaki en sevdiğim sayı da ER'ın yayın saatinin artık düzgün olacağını haber verecekleri sayı olacak :D

Şaka bir yana Buffy izlememe rağmen o yazı dizisi çok eğlenceliydi,okudum da ne anladım bilmiyorum :D Genellikle yaz aylarında çok yetersiz sayılar oluyordu,bu ayki dergiyi almasam bu fikrim değişmeyecekti ama bu ayda güzel hazırlanmış :cool:

Üye
Üye

Post Posted: 08 Nov 2007 18:54 
benim en sevdiğim sayılar hep belirli "eylül" sayıları çünkü bütün yeni diziler oluyo ve genellikle diğerlerinde olduğu gibi sadece bölümler anlatılmıyo :P

Darko
Darko

Post Posted: 08 Nov 2007 18:58 
Ben de genelde eylül ve ekim sayılarını seviyorum. Yeni sezon olduğu için güzel bilgiler veriliyor dergide. Ancak bu sene kasım ayı favorim nedense. :roll:

Üye
Üye

Post Posted: 19 Nov 2007 18:06 
2003 ağustos sayısı güzeldi

Üye
Üye

Post Posted: 28 Feb 2010 21:00 
Çok eskileri bilmiyorum ama 2009 Eylül sayısı güzeldi Soundtrack CD si filan vermişlerdi...

[ 8 posts ] 

Jump to: