Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 19 Sep 2017 20:20

Board index » Efsaneleşmiş Diziler » Six Feet Under » Six Feet Under Bölüm Yorumları

[ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message

Darker
Darker

Post Posted: 05 Jul 2007 12:40 
Sadece 5. sezonu yakalamış biri olarak boğazım düğümlendi bi gerildim izlerken ardından ekranla birlikte black out verdim. İzlediğim en güzel sezon finallerinden diyebilirim. Ama o 6 dk'lıktan aklımda hep canlanan iki sahne war o da Keith'i genc haliyle görüp düsüp giden David ve Claire'ın son anlarda odasındaki o resimlerle tüm hayatıyla gözlerini kapaması.. cok dokunaklı yapmıs hergeleler.

o sirin Ted nası öldü bu arada hic bi beyin uzantısı yapan, bi bilgisi olan war mı merak ettim.?

Darko
Darko

Post Posted: 05 Jul 2007 12:57 
gözlerim yaşardı Mor Gandalf da yazdı buralara =)))

Ted in ölümü hakkında ne desem kendim yazmış olurum o yüzden birşey demiyorum =))) .hem tamam seviyoruz falan ama daha çok yeni kendisi dizide ted in ölümünü görsek daha görmemiz gereken bir sürü kişi olurdu billy,sarah vs. başta olmak üzere. o yüzden fisher ları ve baştan sona onların yanında olan brenda,keith ve rico nun ölümünü göstermişler.

cnbce tekrar vercekmiş sanırım 5. sezon :? her cumartesi "2" bölüm olarak.tabii haftaya başlıyor çünkü bu cumartesi final bölümünün tekrarı var.

Darker
Darker

Post Posted: 06 Jul 2007 17:20 
eheh spikey saolsun bilincaltıma yerlestirdi sfu sfu die kendimi izlerken buldum bu sezonu ama keske daha önceden takip etmeye baslasaydım neyse artık..

5. sezonla ilgili olarak da aman iyi wersinler de buffy yayını aksamasın sfu falan dinlemem yakarım.

Darker
Darker

Post Posted: 06 Jul 2007 21:06 
Oyyy tadilat yüzünden ancak kavuştum bilgisayarcığıma.

:cry: :cry: spikey çok güzel yazmışsın 1 hafta önce yarısını okuyabilmiştim ustaların bağırışları arasından şimdi hepsini okudum :( .
Hiç bilmediğim halde diziyi o kadar etkiledi ki beni.
Hepsinin uzun birer ömür geçirdiğini görmek hoşuma gitti.Genel olarak bana mutlu gözüktüler.Keith in ölümü çok adaletsizdi :cry: .David ise en çok ağladığım oldu :cry: .Claire tek başına öldü çok üzücü ve korkutucu benim için :( .

Çok düşündüm bu finali izledikten sonra.Mutlu yaşadıktan sonra ölüm korkutucu olmamalı diyebildim ama yine de yakınlarımı kaybetmişim gibi içim buruk bir şekilde izledim diziyi , konuşsam birşey çıkmayacak gibiydi ağzımdan :cry: .

Post Posted: 13 Jul 2007 02:53 
nazo82";p="34664 wrote:
effect";p="34581 wrote:
Ondan bu final bölümü elinde olup da bunu bilgisayara indirmek için rapidleyip bir linki olarak koyacak birini sormak istedim :)

Mesajı yeni gördüm. DVD'den kestiğim için kalite yüksek oldu ve ne yazık ki birazcık da büyük oldu dosya, 90 mb. kadar. :blushvv:

Code:
http://rapidshare.com/files/41087656/cnbce.org.6fu.final.rar

Nazlı çok teşekkür ederim sana bu dasyayı rapidleyip hazırladıgın için. :) :) Kaliteli görüntü olmasını da zaten istiyordum,büyük bir dosya olmasına sevindim oldukça :bananadance: .Ancak sana teşekkür edebildim birde :blush: ,son anlarda fazla nete giremedigim için.Tekrar çok sagol :) .

Vee bu arada artık ekran bembeyaz oldu,yazı kayboldu :( Goodbye Six Feet,Goodbye Claire :S:

Junior Admin

Post Posted: 11 Oct 2008 22:59 
İlk mesajıma baktım, tarihe bakın;

Posted: 01 Jul 2007 10:05 am

Üstünden 1 yıldan fazla geçmiş... Tabi bu cnbc-e ekranlarındaki gösterim tarihi bir de. Ki ben final bölümünü çok daha önceden izlemiştim. Şimdi bir kez daha izlemek geldi içimden onca zamandan sonra. Sia'nın o inanılmaz sesinden Breathe Me'yi ne zaman duysam hep bir buhran kaplıyor zaten içimi, ama bir de hayatımda gördüğüm en güzel dram dizisinin son bulduğu o en son sahneyi de izlerken...İşte o zaman her şey düğümlenip kalıyor boğazımda.

Evet bir kez daha izledim ve aynen ilk izlediğim gün gibi ağladım. Acaba beni bu kadar etkileyebilecek, bu kadar bağlanabileceğim bir başka dram olacak mı? Açıkçası dahası ne olabilir diye düşünüyorum da cidden bulamıyorum. Hayatım boyunca izlediğim en acı finaldi, en dokunaklı diziydi hiç şüphesiz. Şu diziden daha güzel, daha duygu yüklü sonlanan bir dizi daha gördünüz mü Allah aşkına?

Darko
Darko

Post Posted: 24 Oct 2008 21:02 
:( yoktur ki öyle bi final görelim ... özledim diziyi yaa nate i claire i david i ruth u keith i hepsini =((( süper bi finaldi,ben hiç bir dizinin bunu geçebilceğini sanmıyorum sadece farklı açıdan eşit derecede güzel bi final olabilir ,beni bir dizinin bi daha deli gibi ağlatabileceğini de sanmıyorum...

bak şimdi alan ball un towelhead ini bir an önce izleme isteği oluştu bende.ne yapıp ne edip bulcam bi yerden bi teselli olur bana artık...

sia demişsinde o final bölümünde sia nın breathe me sini çalalım bu şarkı güzel tam finalimize göre diye ortaya atan ve onu destekleyen bütün herkese sonsuz saygılarımı sunuyorum,bu kadar başarılı bi seçim olamaz yani.sia gibi harika bir vokalinde yeryüzünde bulunduğundan beni haberdar ettikleri için ne kadar teşekkür etsem az =))))

her radiohead-lucky yi dinleyişimde de çaldığı o sahnenin hbo daki fotoğrafı ve nate in yatağını aşağıya atışı gelir aklıma.ruth a ben taşınıyorum deyişi...o kadar güzel bi sahneydi ki aklıma yerlermiş onu da söyleyeyim dedim bölümün adını hatırlayamıyorum şu an tabii...

Üye
Üye

Post Posted: 22 Jun 2010 16:38 
ne finaldi ama be. sia - breath me zonklattı beynimi

[ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Jump to: