Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 25 Sep 2017 14:49

Board index » Yayınlanmış Diziler » Doctor Who » Bölüm Yorumları

[ 5 posts ] 
Author Message

Yönetici

Post Posted: 31 Aug 2009 02:02 
[align=center]Image

ZAMAN YOLCULUKLARININ EN ÜNLÜ KAHRAMANI KÖTÜLERİ ALT ETMEK ÜZERE GÖREV BAŞINDA! 40’I AŞKIN SENEDİR YAYINDA OLAN DOCTOR WHO EFSANESİ ŞİMDİ DE CNBC-e EKRANLARINDA.

Televizyon tarihinin en uzun soluklu ve en başarılı bilimkurgu dizisi olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na geçen İngiliz menşeli Doctor Who, 2005’te baştan aşağı yenilenen versiyonuyla CNBC-e izleyicilerinin beğenisine sunuluyor. Yayın hayatına 1963’te başlayan kült dizi, yaptığı zaman yolculuklarıyla kötülerin en büyük düşmanı haline gelen Doktor adlı eğlenceli bir karakterin etrafında dönüyor. Başrolde izleyeceğimiz ünlü İngiliz oyuncu Christopher Eccleston, seneler içinde Doktor’u canlandıran dokuzuncu aktör olmanın gururunu yaşıyor. Yardımcısıyla birlikte İngilizlere özgü sıradan bir polis kulübesine girip, zamanlar ve mekanlar arası yolculuklara çıkan Doktor’un nefes kesen maceraları, bugüne kadar 39 ayrı ödüle layık görüldü.[/align]

A storm is coming, Frank says; A storm that will swallow the children and I will deliver them from the kingdom of pain. I will deliver the children back the their doorsteps. And send the monsters back to the underground. I'll send them back to a place where no-one else can see them. Except for me. Because I am Donnie Darko...

Image
I feel something important is happening around me. And it scares me.

Junior Admin

Post Posted: 01 Sep 2009 10:48 
Biraz geç kalınmış sanki yurdum insanını Doctor Who'yla tanıştırma fikri hehe

Üye
Üye

Post Posted: 01 Sep 2009 12:22 
2007 yılında efsane kanal hep sevgi ile anılacak olan kanal ''cine 5 '' vermişti,bu diziyi.neydin sen be! cine 5... :cry:

Üye
Üye

Post Posted: 03 Sep 2010 21:01 
ya ben doctor who yu çok seviyorum ama bu mesajımın gy ve ca ya gitmesini istiyorum ben uzun zamansır okuyucu mektuplarına yorum göndermek istiyoruz en çok beğendiğim gy çünkü o ca dan daha anlamlı konuşup bizi küçük düşürmüya ama ara sıra o da yapıyo neyse çok uzun oldu ama sizi seviyorum"lütfen daha fazla hediye"XD:D

Üye
Üye

Post Posted: 20 Sep 2010 14:31 
bayılıyorum bu diziye ya!! hele şu anki doktor! ufff david tennant mükemmel ötesi tatlı! ama ondan sonra gelecek doktor o kadar gıcıkki ve cok sevimsiz. . .

[ 5 posts ] 

Jump to: