Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 19 Sep 2017 20:14

Board index » Efsaneleşmiş Diziler » Cheers » Cheers Dosyalar

[ 13 posts ] 
Author Message

Üye
Üye

Post Posted: 31 Jan 2006 23:29 
http://rapidshare.de/files/9928966/Them ... _.mp3.html

making your way in the world today
takes everything you've got;
taking a break from all your worries
sure would help a lot.
wouldn't you like to get away?
all those night when you've got no lights,
the check is in the mail;
and your little angel
hung the cat up by it's tail;
and your third fiance didn't show;

sometimes you want to go
where everybody knows your name,
and they're always glad you came;
you want to be where you can see,
our troubles are all the same;
you want to be where everybody knows your name.

roll out of bed, mr. coffee's dead;
the morning's looking bright;
and your shrink ran off to europe,
and didn't even write;
and your husband wants to be a girl;

be glad there's one place in the world
you want to go where people know,
people are all the same;
you want to go where everybody knows your name.

and they're always glad you came

beni yerlere yatıracak kadar komik olmasını saymazsak sırf bu şarkı için bile izlerim bu diziyi :wink:

Junior Admin

Post Posted: 31 Jan 2006 23:35 
you want to be where everybody knows your name !!!!! Almost'um mükemmelsin valla!! Şarkı bende vardı ama yine de indirdim. Dediğin gibi sırf şarkısı için izlerim ben bu diziyi. Kaldı ki beni de yıkıp geçiren bir dizi!!! Çok güzel ya. Bir kere mekan olarak insanın içini ısıtan bir hava var zaten. Dizide göze batan kötü tek bir şey yok!!

Üye
Üye

Post Posted: 16 Apr 2006 13:46 
Linki tazeleme imkanınız var mı aceba? Yeni üyelere faydalı olur (kendimi katmam, genelleme yaparım)

Moderatör

Post Posted: 16 Apr 2006 13:58 
Tyler";p="13030 wrote:
Linki tazeleme imkanınız var mı aceba? Yeni üyelere faydalı olur (kendimi katmam, genelleme yaparım)

burdan silinmez artık. Yalnız tüm şarkı değil bu sadece diznin başında çaldığı kadarı.

Bu arada Mod. ve admin arkadaşlarım arasında hala yüklemeyen varsa bu şarkıyı, o karanlık ocak ayından sonra hala ccesaret edip yükleyebilirlerse, helal olsun onlara, alınlarından öperim!Zira bana hala titreme geliyor ismini görünce : )))

Code:
http://www.hemenpaylas.com/download/492519/tv_themes_-_cheers.mp3.html

Üye
Üye

Post Posted: 16 Apr 2006 14:35 
LeeLoo";p="13031 wrote:

Bu arada Mod. ve admin arkadaşlarım arasında hala yüklemeyen varsa bu şarkıyı, o karanlık ocak ayından sonra hala ccesaret edip yükleyebilirlerse, helal olsun onlara, alınlarından öperim!Zira bana hala titreme geliyor ismini görünce : )))

Code:

ben bişey mi kaçırdım?

Darker
Darker

Post Posted: 16 Apr 2006 15:06 
bnde yonja ortamı mı acılmıs dedim baslığı görünce herkes gelip tanıtıo kendini falan=)yaratıcıyım iste kahretsin..

diziyi sewio muyum sewmio muyum belli değil..ama ewt kesnlikle sarkıyı sewmiorum..

Yönetici

Post Posted: 16 Apr 2006 19:17 
Tyler";p="13036 wrote:
LeeLoo";p="13031 wrote:

Code:

ben bişey mi kaçırdım?

:=)))Siteyi ilk açtığımız zaman girişte hemen bu parça çalıyordu ve sen ana sayfayı her yenilediğinde yeniden başlıyordu.:=))Biz güzellik olsun diye yapmıştık ama insanları[beni bile] rahatsız etti tabi sürekli sürekli üstüste çalması,bizler de kapadık,o yüzden insanlar epey bir süre dinlemediler güzeller güzeli parçamızı...hehe :=)

http://www.cnbce.org/viewtopic.php?t=548

Şu başlıkta uzun versiyonu da var,diğer dizilerin de kısa kısa müziklerine bakabilirsin.

A storm is coming, Frank says; A storm that will swallow the children and I will deliver them from the kingdom of pain. I will deliver the children back the their doorsteps. And send the monsters back to the underground. I'll send them back to a place where no-one else can see them. Except for me. Because I am Donnie Darko...

Image
I feel something important is happening around me. And it scares me.

Üye
Üye

Post Posted: 16 Apr 2006 22:13 
Oo çok teşekkürler nazo, iyice kanım ısındı benim buraya.

Junior Admin

Post Posted: 16 Apr 2006 23:29 
Hiiii "o an" !!!!! Aman Tanrım uykumdan o şarkıyı söyleyerek kan ter içinde kalkmıştım, LeeLoo'mun uçan baltalar görmesini sağlamıştı, Nazo'mun modemini bozup Hottie'min sağlığını bozmuştu o şarkı!!! İlk mesajıma baktım cidden çok seviyordum derken şimdi aman aman diyorum bak mırıldanır gibi oldum tüylerim diken diken oldu. Dizi güzel de şarkıyı bir süre istemiyorum!!! ((:

Üye
Üye

Post Posted: 27 Apr 2006 13:57 
Tamam kabul ediyorum o sancılı dönemde ben bile "yeteeerr!!" demiştim ama sanırım sonsuza dek seweceğim tek şey bu şarkı :D burda yazılanları görünce bir kez daha hatta ardarda 8-10 kez daha dinledim we muhteşeemm!! Bu şarkı kesinlikle bana yaşam sewinci weriyor.

[align=center]Image[/align]

Men can never be free, because they're weak, corrupt, worthless... and restless. The people believe in authority. They've grown tired of waiting for miracle or mystery. Science is their religion - no greater explanation exists for them! They must never believe any differently if the project is to go forward.

Darkest
Darkest

Post Posted: 08 May 2006 20:48 
amanın ben bu topici yeni gördüm:=)))ahh ahh ilk günler geldi aklıma o tatlı telaşımız bir an önce siteyi açma çabalarımız uykusuz gecelerimiz benim şifremin bi türlü oturtulamaması:=))
amaa o günlerin tek iç karartıcı anı kesinlikle bu şarkıydı..ilk duyduğumda yaşasııın süperr demiştim:=))...ama her anasayfaya döndüğümde ve bu işlemi gün içinde 50-60 kere yaptığımda tanrıım hayıııırrrr demiştim:=)))bi süre hopörlor ve müzik hayatımdan uzaklaşmıştı:=))ama şimdii siteyi açıyoruzzz oh.... derin bir sessizlik ruhumu aydınlatıyor valla:=)))

Moderatör

Post Posted: 14 May 2006 02:11 
ya ben duyamammıştım o nadide müziği bir bu konudan hoşnutsuz olan benim sanırım:(

Rudolph Valentino.James Dean.Princess Di.All these people......they're all dead.But... immortal, nevertheless.They won't get old, or fat.They won't get sick or feeble.They are beyond fear.because they are forever young.They are gods.And you can join them.in memory of Heath Ledger...

Üye
Üye

Post Posted: 10 Aug 2008 00:05 
lorelay'a en son ne oldu şimdi, Luk'a geri mi dönmüştü acep? bi Allah'ın kulu söyleyebilir mi?

pardon yukardaki soru buraya ait değil :D

LeeLoo edit: Bende aynı şeyi söyleyecektim ellerimden aldın : ))) Lorelay Sam'e kaçtı, Luk Diane'e. O tombul bağyan Norm'un yuvasını yıktı, Rory de Carla'nın çırağı olup Woody'yle takılmaya başladı diye geyikler geyiği bir cevap vereyim, başlık huzur bulsun : )))

[ 13 posts ] 

Jump to: