Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 24 Sep 2017 17:00

Board index » Efsaneleşmiş Diziler » Side Order of Life » Side Order of Life Bölüm Yorumları

[ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message

Moderatör

Post Posted: 21 Nov 2008 23:26 
1x10 ....

jenny sonunda cep telefonu adamıyla tanışma imkanı bulur. ian ise beccaya evlenme teklif edecektir. blah blah blah....... :D

Image

Dark
Dark

Post Posted: 23 Nov 2008 00:29 
aa bir an üzüldüm ya kurumuş bu dizinin topici :D bugün izledim ben :roll: cep telefonu adamı da maşallah nasıl yakışıklı kibar romantik bir erkek çıktı, jenny bir anda rüyadan uyansa inanıcaktım,kaç milyonda birdir bunun olma ihtimali acaba :) kaç bölümdür izlemememe rağmen konuya yabancı hissetmedim kendimi, dizi o kadar da ağır ilerliyomuş demek ki. ayrıca sürpriz oldu bu bölümde Frasier'ımın Roz'u vardı :roll:

Moderatör

Post Posted: 28 Nov 2008 08:49 
1x11 Aliens

Jenny, Brian (ian Ziering) ile randevudadır. Rick ve Vivy birlikte kanser destek grubuna katılırlar

Image

Darker
Darker

Post Posted: 29 Nov 2008 13:12 
Bende dizi takip edemeyebilen bir mahsun olarak cep telefonu adamını merak ediyordum :( , göremedim tabi ki.İnşallah bir zaman yolum düşer diziye.

Moderatör

Post Posted: 29 Nov 2008 17:28 
görmene gerek yok çünkü onu biliyorsun Evimiz hollywood'da dizisinde oynayan sarı kıvırcık kafa Ian Ziering cep telefonu adamı bryan'ı oynuyor. Zaten o da defolu çıktı :lol: boşanma hazırlığındaymış ama çalıştığı şirket karısınınmış boşanırlarsa şirketi paylaşacaklarmış ve eski karısı ile yanyana çalışmaya devam edecekler bu bir eksi, ikinci eksi puansa adamın 2 küçük çocuğunun olması :D jenny yemek boyunca bu eksilere istinaden hayaller görüp durdu çok komikti. jenny'nin eski nişanlısı ian ise beccayı neredeyse aldatacaktı aklından ne geçiyor bilmiyorum ama rick haklı o evlenmek için hırs yaptı jennynin onu terketmesini gururuna yediremedi ve yarım kalan bir işi beccayı kullanarak tamamlamak istiyor. ianda sonrada vicdanına yenik düştü ve beccaya döndü :roll:

Image

Dark
Dark

Post Posted: 29 Nov 2008 23:42 
:lol: çok komikti o garson sahneleri ya çok güldüm :D bu brian'ın gelmesiyle bir heyecan geldi bir yenilik geldi diziye hoşuma gitti benim tekrardan izlemeye başladım :D adamın bu kadar eksisine rağmen jenny o kadar inanmış ki beklediği kişinin o olduğuna, gözardı etti bir an herşeyi, nasıl olucak bu iş çok merak ediyorum :roll:

Darker
Darker

Post Posted: 12 Dec 2008 22:05 
1x12 Nothing Left to Lose

Geceyi ilk defa Jenny’yle beraber geçirdiği için son derece mutlu olan Brian, Jenny’nin hayal kırıklığının farkında değildir. Bunun üzerine Vivy, gerçek hayatta hiçbir erkeğin onun kafasında telefondaki sese göre yarattığı erkek tipiyle uyuşmayacağı konusunda Jenny’yi ikna etmeye çalışır. Ancak Brian onu en sevdiği suşi lokantasına götürünce Jenny şüphelenmeye başlar çünkü telefondaki erkeğe aslında suşiden nefret ettiğini söylemiştir. Giderek karşısındaki erkeğin zannettiği kişi olmadığı konusunda kuşkuları artmaktadır.

Darker
Darker

Post Posted: 12 Dec 2008 22:26 
1x13 Funeral for a Phone-Final

Jenny ve James çeşitli talihsizliklerden sonra birbirlerini bulurlar.Becca ve Ian evlenir.Vivy ve Rick'in araları ise değişik haller almaktadır.. vs vs :D

Darker
Darker

Post Posted: 12 Dec 2008 22:36 
Final bölümüne yakışır bir son oldu :D herkes de bunu bekliyordu zaten :D Romantik komedi filmlerine döndü yaşandı ve bitti :D Cep telefonundaki adam da yani James de yakışıklıymış hani :D Brian'dan çok sevdim kendisini de biraz saf gibi sanki :D Kolay kırılır :D Her neyse ..Jenny'nin kırmızı ayakkabıları giyip psikoloğu da cadı sanması Oz büyücüsü falan ayy öldüm oralarda :D Jenny'nin telefonunu gömdüğü sahneye de bittim :D Eğer telefonum kullanılmaz hale gelir çöplük olursa ben de böyle bir törenle telefonumu gömcem :D Vivy sağolsun telefonu çıkarmış bla bla bla hep de öyle olur ya zaten :D James'in Becca'yı Jenny sanması da ayrı bir saflıktı insan bir sorar Jenny falan der Becca'da bir telefon etti hemen yerleşti masaya yok yazı yazıyor falan göya Jenny'den nefret ediyordu..En nefret ettiğim şey deo ldu zaten yok James çıkarken Jenny geldi yanlarından geçtiler ama birbirlerini görmediler :D Neden hep aynı sahne olur ki 1 sezonluk bir dizi olmasının sebeplerinden biri olabilir belki :D

Becca ve Ian cephesinde ben biraz sarsıntı görüyorum..Ian nasıl da kıskandı ama James'le Jenny'yi :D ohhh :D Becca'dan nefret ediyordum nefret ederekten bitirdim dizyi .. Yok ben Jenny değilim olmadım falan aman zaten seni seven de yok :D

Rick ve Vivy cephesi çok tatlııı :D Viv de seviyor aslında :D Düğünde bunu kendisi de belli etti zaten :D Rick'e acıyorum doğrusu ahhh ahh ne hissettiğini çook iyi anlıyorum :cry: :D

Dizinin sonu olması gerektiği gibi bitti ne beklenirdi ki zaten 1 sezonluk bir diziydi zaten bir filmi 13 parçaya bölerek izledim sanki :D Jenny ne ara arabasının anahtarını çıkardı da kuliste unuttu aklım almıyor :D Neyse öpüştüler bitti :D Ben hemen oracıkta BEcca ve Ian ile çifte düğün yaparlar sandım ama o kadar da abartmadılar :P :D

Acısıyla tatlısıyla bu dizinin de sonunu getirmiş bulunmaktayız :) Bu diznin yerine OTH geliyor .. Hadi bakalım hayırlısı :D

Dark
Dark

Post Posted: 13 Dec 2008 00:49 
ya ne kadar romantikti öyle son bölüüm :apas: ben ki böyle romantik komedilere anca filmlerde olur zaten diye önyargılı yaklaşan, aşka inanmama konusunda ısrarlı olan, hatta bu dizinin başında da yok artık cep telefonundaki adamdan hoşlanıyo saçmalık diyen insanım, duvarlarım yıkıldı bir bölümle :D tamam böyle bişeyin olma olasılığı nedir falan tartışılır ama bu seferlik düşünmeyeceğim bunu, nedendir bilmiyorum bu final pek bir hoşuma gitti, hikayenin sonunu böyle düşünmeden irdelemeden olduğu gibi bırakıcam, öyle kalsın :roll: çok sevimliydi bence ya daha güzel anlatılamazdı heralde o yüzden böyle hoşuma gitti, çok zorlamamışlar bide uzamamış dizi. bence bu konudan dizi yerine çok güzel bir film olabilirdi ben dizinin başında da böyle düşünmüştüm, keşke film olarak çekselerdi en sevdiğim romantik komediler arasına girerdi kesin :roll:

Quote:
bir filmi 13 parçaya bölerek izledim sanki

aynı şeyi düşünmüşüz princetongirl :roll: becca'yı ben de hiç sevemedim bu arada zaten jenna takıntılı kızın teki, evlenelim diye iana yapışmış :D vivyle rick de bana bi garip geldi ama neyse, finalin büyüsünü bozmak istemiyorum :D çok şekerlerdi jamesle jenna yaa :lovers: :D

Darker
Darker

Post Posted: 13 Dec 2008 19:21 
Üzüldüm bitmesine yahu.Bir başını bir ortasını bir de sonunu izledim bu minicik dizinin.Güzel bir finaldi, böyle yeşilçam tadında bir mutluluk hissettirdi ve gitti.

[ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

Jump to: