Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 22 Sep 2017 02:04

Board index » Yayınlanmış Diziler » The Starter Wife » The Starter Wife Bölüm Yorumları

[ 7 posts ] 
Author Message

Moderatör

Post Posted: 30 Oct 2008 09:59 
[align=center]Image

Molly ve lou arasındaki ilşki ilerlemeye başlar. Molly eski lüks yaşamına dönmeyi seçebilir. Sam'de onu geri kazanmak için bir numara çevirecektir. Molly ise kimi seçeceği konusunda ikileme düşer. Bundan sonra hayatını devam ettireceği kişi kim olacaktır ?

Director: Jon Avnet
Writer: (Unknown)
Story: Gigi Grazer[/align]

Image

Darko
Darko

Post Posted: 30 Oct 2008 22:14 
1. sezon finalimi ? =))) daha ne zaman başladı ki final minal yapıyorlar =))) neyse o zaman molly lou yu seç bundan sonra yaşamını devam ettirceğin kişi o olsun ,eski lüks hayatına da geri dönme diyorum =)))

Moderatör

Post Posted: 30 Oct 2008 22:21 
lou'yu seçerse eski lüks hayatına kavuşmuş olmayacakmı :roll: dizi önce mini film olarak düşünülmüş sonra devam etmesine karar verilmiş o yüzden sezonu kısa . zaten usanetwork hiç bir dizisi için 20'nin üstünde bölüm çekmemiştir. hep kısa sezonlar yapar :)

Image

Dark
Dark

Post Posted: 30 Oct 2008 23:33 
Sam Sam Sam! :oley: Molly doğru olanı yaptı, 9 ay geç kaldı aslında ama en azından döndü Sam'e :roll: Titanic göndermesine bayıldım çok güzel olmuş, kızıl saçlı kadın sarışın erkek, benzemişler baya :D Molly'nin şarkı söylemesi beni Grace günlerine götürdü, çok sevimliydi ya şarkı da çok hoşuma gitti :D uzun bir süre starter wife'ı göremeyeceğiz heralde çok kısa sürdü hevesimi alamadım Debra'mdan :( (Allahtan yerini dolduracak olan dizi sağlam :blush: perşembe yine prison break günüü :happy2: )

Darko
Darko

Post Posted: 01 Nov 2008 21:19 
hottie";p="44211 wrote:
lou'yu seçerse eski lüks hayatına kavuşmuş olmayacakmı :roll: dizi önce mini film olarak düşünülmüş sonra devam etmesine karar verilmiş o yüzden sezonu kısa . zaten usanetwork hiç bir dizisi için 20'nin üstünde bölüm çekmemiştir. hep kısa sezonlar yapar :)

benim yazdıklarımı bi daha oku bir de senin bu bölümün konusunu yazdığın mesajı oku :lol: ben izlemiyorum ki diziyi sadece ne kısaymış tepkisini verirken hafiften de konuya bağladım hani demek istemiştim =)))
ama neden kısa olduğunu öğrenmiş oldum sonuçta =)))

neden lou dedin peki derseniz çünkü orada sam numaralar çeviriyor falan diyor bana da kulağa kötü biri gibi geldi =))) ondan yani...

Moderatör

Post Posted: 01 Nov 2008 22:05 
ingilizce bölüm özetinden çevirimdir onlarda böyle yazmış ben ne biliyim ne numaralar çekmiş bende izlemiyorum :)

Image

Dark
Dark

Post Posted: 03 Nov 2008 00:44 
bi ben mi izliyorum bu diziyi ya :lol:
numara falan öyle kötü şeyler değil arkadaşlar Sam iyi biri :blush: :roll: Molly'i geri kazanabilmek için işe girdi sadece :D değişmeyeceğim demişti ama değişti yani, sonunda da Molly onu seçti zaten, ne de iyi etti :roll:

[ 7 posts ] 

Jump to: