Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 24 Sep 2017 17:11

Board index » Yayınlanmış Diziler » Pushing Daisies » Pushing Daisies Bölüm Yorumları

[ 111 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Author Message

Üye
Üye

Post Posted: 25 Sep 2009 20:18 
arkadaşlar bana bi yardım edin lütfen. dizinin finalinde ne oldu? ben son bölümü izleyemedim.tekrarları da kaçırdım. chuck'ın babası dirilmiş haliyle kaçmıştı. ned'e yardım eden kişinin ned'in babası olduğu ortaya çıkmıştı. lily de chuck'ın annesiydi evet bunlar buraya kadar tamam. peki en sonunda ne oldu? halası ve annesi, chuck'ın yaşadığını öğrendi mi, ned babasıyla barıştı mı ve hepsinden önemlisi ned chuck'a dokunabildi mi?izleyen biri zahmet olmazsa minik bi özet geçebilir mi bana :roll:

Üye
Üye

Post Posted: 25 Sep 2009 22:12 
ebr";p="51875 wrote:
arkadaşlar bana bi yardım edin lütfen. dizinin finalinde ne oldu? ben son bölümü izleyemedim.tekrarları da kaçırdım. chuck'ın babası dirilmiş haliyle kaçmıştı. ned'e yardım eden kişinin ned'in babası olduğu ortaya çıkmıştı. lily de chuck'ın annesiydi evet bunlar buraya kadar tamam. peki en sonunda ne oldu? halası ve annesi, chuck'ın yaşadığını öğrendi mi, ned babasıyla barıştı mı ve hepsinden önemlisi ned chuck'a dokunabildi mi?izleyen biri zahmet olmazsa minik bi özet geçebilir mi bana :roll:

e aklımda kalanlar ile bir özet geçeyim sorularına..

Chuck'un babası kaçtığı gibi gelmedi geri, aynı şekilde Ned'in babası da hiç gözükmedi, en son olarak Chuck ve Ned, "Halaların"(Lily annesi gerçi ama böyle genelleyip yazması daha kolay.. :D )kapısına dayandılar ve Chuck, en sonunda "Merhaba Anne" cümlesini kullanarak, diziyi bitirdi..(Dokunma olayı yok.. :D )

Üye
Üye

Post Posted: 26 Sep 2009 14:18 
teşekkür ederim.. dizi yayından kaldırıldığı için sadece bir gizemi çözmeye fırsat bulabildiler herhalde.

Üye
Üye

Post Posted: 26 Sep 2009 14:26 
rica ederim.. :) evet..senaryo yazarları grevi birçok dizi gibi Pushing Daisies'in de ipini çekti ne yazık ki.. :( aslında ben çok seviyordum ve güzel işler yapacaklarına inanıyordum ama.....

Darkest
Darkest

Post Posted: 26 Sep 2009 16:08 
Senaryo yazarları grevi tamam da reyting kurbanı değil miydi :[

Üye
Üye

Post Posted: 26 Sep 2009 19:34 
reytingleri de öyle ahım-şahım birşey değildi fakat yuvar-teker gidiyordu.. :) grev olmasa idi 4.sezona kadar gelirdi bence..

[ 111 posts ]  Go to page Previous  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Jump to: