Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 24 Sep 2017 17:09

Board index » e2 » Mad Men » Mad Men Bölüm Yorumları

[ 4 posts ] 
Author Message

Darkest
Darkest

Post Posted: 26 Jul 2010 09:53 
Image

Yeni sezon dün başladı. Henüz bölümü izleme şansım olmadı. 3. sezon çok acayip bitti, bir sürü cevabı merak edilen soru var. Ben de yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyordum. En kısa zamanda da yeni bölümü izleyeceğim. Ama izleyeniniz varsa yorumlarını eksik etmesin... :wink:

And I'll Be Gone...

Junior Admin

Post Posted: 27 Jul 2010 01:04 
Yeni indirdim bölümü, başlığı açayım öncesinde dedim starfish'cim benden önce davranmış ne güzel (: Yorgunluktan ölmek üzereyim, o yüzden içim içimi kemirerek yatağa gidiyorum. Yarın ilk fırsatta izleyeceğim, dönüşüne en çok sevindiğim dizilerin başında geliyor hiç şüphesiz Mad Men, hele ki 3. sezon finalinden sonra!

Darker
Darker

Post Posted: 08 Aug 2010 14:42 
İlk iki bölümü izledim ve memnun kaldım efenim.Özlemişim o atmosferi.
Adamlarımız o küçük odadan küçük bir şirkete taşınmayı başarmışlar.Kendilerini geliştirmeye uğraşıyorlar.Müşteriler ne derse yapılıyor eskisine oranla daha da kuzu olmuşlar.Tabi bu duruma en son Don ayak uyduruyor.
Bir röportajda ketum davranınca işler iyi gitmiyor ,iyi reklam yerine kötü reklemları yapılıyor gazetede.Don başta huysuzluk etse de sonradan meseleyi kavrıyor ve ikinci bölümün sonunda günümüz magazincilerinin ağzının suyun akıtacak cinsten güzelce röportajını yapıyor (: .
Betty kıl!

Darkest
Darkest

Post Posted: 12 Oct 2010 19:10 
4. sezon gerçekten mükemmel ilerliyor. Her bölüm bir başka güzel ama benim şimdiye kadar izlediğim bölümler arasında en beğendiğim, en duygulandığım, gözlerimin dolu dolu olduğu bölüm 7. bölüm oldu. Henüz 11. ve 12. bölümü izleyemedim. :( Bu hafta sezon finali olacak. Bu sezon da bir çırpıda bitti.

Genel bir yorum oldu. Sezon bitsin, vakit bulunca bölümleri bir analiz etmek lazım. :)

Bir de Betty olmayınca hayat daha güzel yahu.

And I'll Be Gone...

[ 4 posts ] 

Jump to: