Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 25 Sep 2017 14:36

Board index » Yayınlanmış Diziler » The New Adventures of Old Christine » The New Adventures of Old Christine - Bölüm Yorumları

[ 1 post ] 
Author Message

Darker
Darker

Post Posted: 09 Oct 2009 19:33 
[align=center]Image
5x01 Bahamian Rhapsody

Christine and Matthew fly to the Bahamas to get Barb an illegal visa after she was arrested by immigration during Richard and New Christine's wedding ceremony. Meanwhile, Richard tries to win back New Christine after she left him at the altar.

Image
5x02Burning Love

A trip with Barb to retrieve some of Richard's things sees Matthew worry that New Christine isn't letting out her feelings over the wedding fiasco. Meanwhile, Christine and Richard meet up with some of their friends from college and are shocked to see how badly they've aged.[/align]

İlk bölümüyle çok güzel bir başlangıç yaptı Christine .Barb'ın hoşlanabileceği birine hiç sırrını saklamadan herşeyini anlatmasıyla kendini hapiste bulması bir oldu,tahmin edersiniz ona bu fikri veren kişiyi.Bahamalar'dan sahte vizeyle gelen Barb ,belgelerinde Christine ile evli gözüküyormuş.Evlenecek kimseyi bulamamış : ).Bunları paylaştığı hoş adam göçmenlik bürosundan çıkınca işler bayağı karıştı (Bu arada adamımız Las Vegas dizisinden Mike Cannon'u canlandıran James Lesure). Barb'ın sahnelerinde kahkahalar attım,belki de çok komik gelmez başkasına benim gülesim varmış : )).Ayrıca çok yakıştırdım adamımızla onu.
Christine'nin Barb'ı ziyareti en güzel yeriydi : )))).

İkinci bölüm tempo düşmüş dizide.Christine ve Richard, eski dostlarıyla buluşmaya karar veriyorlar.Richard yeni Christine'nin onu düğünde terki sonucu bir hayli depresyondaydı,eski çete neşesini yerine getirir diye düşünüyordu ama gittiklerinde bayağı şaşaırdılar ki bende şaşırdım.Yaşlı yaşlı insanlar vardı karşılarında.Neyse ki Christine ve Richard göstermiyor ama gerçekten de yaşlılarmış beah.
Kahkaha attğım tek sahne Barb'ın eşinden boşanırken verdiği pislik içerikli tepkileri Matthew'a anlattığı sahneydi.Kadınımsın Barb.

Daha çok güleriz diyor ve gidiyorum .

[ 1 post ] 

Jump to: