Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 27 Sep 2017 00:42

Board index » e2 » e2 Hakkında Görüşleriniz


   [ 2 posts ] 
Author Message

Moderatör
User avatar

Joined: 30 Jan 2006 05:21
Posts: 5725
Location: 36 53' 21''W 30 41'10''E

Post Posted: 28 Mar 2008 18:49 
Top  
Bigshots e2 den yayınlanmaya başlıyor. diziyi daha önce hiç duymadım. Sloganı " iş hayatı ile aşk hayatının kesiştiği yerde " :roll:
Image

Her biri büyük bir şirketin başında dört başarılı arkadaşın hayatı güllük gülistanlık olur diye düşünüyorsanız sizi e2’nin yeni dizisi Big Shots’ın kahramanlarıyla tanışmaya davet ediyoruz. Big Shots’ın dört CEO’sunun rekabete sırtını dayamış sıra dışı dostlukları, sırları, hayatlarına yön veren kadınları ve hayatlarından bir türlü çıkaramadıkları.

Büyük başın derdi büyük olur, demişler. e2’nin yeni dizisi Big Shots’ın kahramanları da farklı alanlarda faaliyet gösteren dört büyük şirketin en önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Rekabet dolu iş dünyasında zirveye çıkmış bu dört adamın başarması gereken daha zor bir durum var önlerinde; çıktıkları zirvede kalabilmek. Sadece toplantı odalarında sürse hayat, onlar için her şey daha kolay olacak aslında. Ama gelin görün ki bir de yatak odaları var ve orada zirveye çıkmak toplantı odalarındaki kadar kolay bir iş değil. Orada ipleri eline geçiren taraf genellikle erkekler olmuyor takdir edersiniz ki… Bizim dört kahramanımızın hayatında da durum farklı değil. Her başarılı adam gibi onların da arkalarında birer kadın var. Bu kadınların bazılarının elinde önündekini yok etmeye muktedir silahların bulunması ise modern yaşamın çoktan alışmış olduğumuz gerçeklerinden…


MÜKEMMEL ERKEKLER, TOPLANTI SALONLARI VE YATAK ODALARI

James Walker (Michael Vartan)- Onun için dört kişilik bu küçük arkadaş grubunun odak noktası diyebiliriz. Lise aşkı Stacey ile daha okurken evlenip iki çocuk yapmışlar. Ancak ilk bölümde karısını uygunsuz bir pozisyonda yakalaması ilişkilerinin seyrini değiştirecek.

Duncan Collinsworth (Dylan McDermott)-
20 yılı aşkın bir süredir kozmetik piyasasında çalışıyor. Duncan’ın boşandığı karısı Lisbeth ile ilişkisi ise tamamen bitmiş değil. Görüşmeye devam ediyorlar. Üstelik 19 yaşlarında Cameron adında bir kızları var.

Karl Mixworthy (Joshua Malina)- Karl, ilaç endüstrisinde yöneticilik yapıyor. Karl’ın iş stresinin yanı sıra aynı zamanda idare etmesi gereken Wendy adında bir karısı ve ismi Marla olan bir metresi var.

Brody Johns (Christopher Titus)- Brody, bir kriz danışmanı. Kriz anlarında olaylara müdahalede uzman ve bu konuda kurduğu kendine ait bir şirketi var. Ancak işinden çok karısına odaklanmış durumda.

_________________
Whatever doesn't kill me...Had better start running

Image

   

Üye
Üye
User avatar

Joined: 24 Jul 2007 15:38
Posts: 103

Post Posted: 08 Aug 2008 16:21 
Top  
Dizi iptal edildi. ABC, kalan üç bölümü yayınlamayacağını açıkladı.

   
Display posts from previous:  Sort by  
   [ 2 posts ] 

Jump to:  


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

 

Tum zamanlar GMT +2