Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 25 Sep 2017 18:22

Board index » e2 » Masters of Horror » Masters of Horror Bölüm Yorumları

[ 4 posts ] 
Author Message

Yönetici

Post Posted: 15 Apr 2007 02:36 
Image ImageImage Image

Image ImageImage Image

Yazan: Steven Weber
Yöneten: Dario Argento
Hikaye: Bruce Jones

Jennifer, bir modern zaman Lolita hikayesi. Güzel saçları, mükemmel fiziği, ve ağına düşen erkekleri fiziksel ve ruhsal olarak ele geçiren ruhuyla. Police memuru Frank bu genç kadının hayatını kurtarıyor ve ''olaylar gelişiyor''... :=)

:arrow: Bu bölüm cidden iğrenç. Gece rüyama girmişti. :sick: :sick:

:arrow: Yönetmen, hikaye kaynağı ve başroller hakkında bilgi almak için tıklayın.

A storm is coming, Frank says; A storm that will swallow the children and I will deliver them from the kingdom of pain. I will deliver the children back the their doorsteps. And send the monsters back to the underground. I'll send them back to a place where no-one else can see them. Except for me. Because I am Donnie Darko...

Image
I feel something important is happening around me. And it scares me.

Moderatör

Post Posted: 15 Apr 2007 20:25 
Salyalı Jennifer'la Dario Argento beni ağzım açık bıraktı. Bu bölümü beğenenler vardır, çokta saldırmak istemiyorum da..Rezalet, utanmazlık. Jennifer bölüm sonunda uzaylı olup gönderdiği sinyallerle erkekleri etkileseydi ya da Poison Ivy'vari -ki Batman&Robin'de kastettiğim Poison Ivy Uma Thurman'ın zannımca çokta ihtiyaı yoktu- bir büyüsü olsaydı bari bir derece aklım alacaktı bu bölümdeki oyuncuların hareketlerini.

Junior Admin

Post Posted: 15 Jul 2007 17:52 
Bu bölümü Dario Argento'nun yönettiğine inanmam uzun süre aldı ((: Bu ne iğrenç bir bölüm böyle!!!!İğrenç ya tek kelimeyle iğrenç. Zaten diziye uzun süre ara vermemin sebebi bu olmuştu, "yeter ulen ne izlicem bunları vaktime yazık :x " dediğimi hatırlıyorum. Jenifer'ı gören herkesin salyasının akması, etkisi altına girmesi, Jenifer'ın o yamuk ağzıyla insanlarla ilişkiye girmesi de Showtime'ın "aaa biz farklıyız, tvde cinsellik aşırılık şiddeti bizden daha abartı kimse yapamaz görün bakın" tarzı basit hava atışının bir göstergesi. "Family Business"la bunu bir güzel yapıyor oysa Showtime, bırakın da adam gibi korkalım. Yani şaşırdım da nasıl sansürlenmiş bu bölüm, Jenifer'ın adamın tekinin penisini yediği sahne kesilmiş, çok merak eden dvd ekstrasında izleyebilir. Ben hiç beğenmedim bu bölümü. Frank'in Jenifer'ı evine alması ve Jenifer'ın da evin kedisini yerken gördüğümüz sahne güzeldi ama yetmiyor işte. Belki de yönetmenin elindeki çok fazla materyal 60 dakikalık bir bölüme yerleştirilmemeliydi, o zaman daha farklı olabilirdi sanırım Dario yani yönetmen boru mu (: Fakat şu bölümü izleyince insan neyi fark ediyor? Zayıf bir senaryo, tatmin etmeyen oyunculuklar, ve Morgan Freeman vari polis diyalogları-sahneleri. "Jenifer", bana Argento'yu hatırlatacak en son yapım olacak.

Üye
Üye

Post Posted: 13 May 2008 00:40 
1 gün önce cnbcede jenifer bölümünü tekrar yayınladı.
Yeni bölümleri çekilmiyor galiba bir ara E2 de yayınlandı sonra tekrarları cnbce'ye geçti çok karıştı.. Ayrıca bölümün sonuda gerçekten marjinal yönetmen imzasıyla bitti tabi kız bir sarışına göre daha doğrusu sarışın olmaması gereken bir kızdı o.Ama kızdı mı da fena yapar o kesin Smile

[ 4 posts ] 

Jump to: