Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 25 Sep 2017 18:25

Board index » Yayınlanmış Diziler » Dexter » Dexter Bölüm Yorumları


   [ 4 posts ] 
Author Message

Yönetici
User avatar

Joined: 25 Jan 2006 04:18
Posts: 5731
Location: Neverland

Post Posted: 07 Mar 2010 08:18 
Top  
Image


Carrie Bell, Dexter’ın yapımcılarından Sara Colleton’a 5. sezonla ilgili birkaç soru sormuş. İşte Sara Colleton’dan 5. sezona dair bazı bilgiler:

5. sezon, 4. sezon finalinde kaldığı yerden devam edecek
Birkaç aydır oturup Rita’nın ölümünün akibeti üzerine en iyi nasıl bir senaryo yazabiliriz diye düşünüyoruz ve sonunda ölümünden sonraki safhayı atlamamaya karar verdik. Böyle korkunç bir olaydan sonra hepimiz nasıl bir süreçten geçersek, Dexter da o süreci birebir yaşayacak. Sevdiği birini kaybetmenin acısıyla; cenaze töreni düzenlemek, çocukları giydirmek gibi sıradan işlerle ve erkeklerin, eşleri ya da anneleri yaptığı için yapmak zorunda kalmadığı şeylerle Dexter’ın nasıl baş edeceğini göreceğiz. Erkekler böyle şeylerle nasıl başa çıkacaklarını pek bilmez. Ki bildiğimiz gibi Rita çocuklarına tam anlamıyla kol kanat geren, vefakâr bir anneydi. Dexter’ın sebep olduğu bir şey yüzünden yaşayacağı yas dönemini seyirciye göstermemek büyük haksızlık olurdu. Yani Harrison’ı birden 5 yaşında falan görmeyeceksiniz; zaman atlamıyoruz.

Dexter daha da karanlığa gömülebilir
Dexter her ne kadar normal biri olmayı arzulasa da “Karanlık Yolcu”su onun peşini bırakmıyordu. Bu duyguları bu sezonda şaha kalkacak ve bununla yüzleşmesi gerekecek. Hatta Rita’yı kaybettikten sonra daha da karanlığa gömülebilir. Yaşayacağı duygu travmalarının orijinal, yeni ve daha önce yaşanmamış bir şey olmasını istiyoruz. Önceden geçirdiği travmalar gibi olamaz. 1. sezonda her türlü yakınlıktan çekiniyordu çünkü yakınlık demek açığa çıkmak anlamına geliyordu. Sonradan yavaş da olsa cemiyette bir yeri olmasının ve bir aile kurup aradaki dengeyi sağlamak için elinden geleni yapmasının en iyisi olacağının farkına varmıştı. Ama şu an toplumda bir yeri olmanın başına neler açtığını gördü ve bu olanlar onu maskesinin altından bir anda sıyıracak ve bu da üzerinde bazı etkiler yaratacak.

Dexter’ın hayatında biri olmayacak… şimdilik
Her şey mümkün olmakla birlikte Dexter’ın flört modunda olacağını hiç sanmıyorum. Şu an böyle bir şey düşünmüyoruz. Rita’yı çok seviyordu ve öldürülmeden önce araları çok iyi bir duruma gelmişti. Bu acıyı atlatması biraz uzun sürecek.

Michael C. Hall kanserden değil, kanser ondan korksun!
Michael şu an remisyon döneminde (hastalığın belirtilerinin kaybolması). Daha bu sabah üç saat boyunca keyifli bir kahvaltı yaptık. Tam formunda ve enerjisini de geri kazanıyor. Michael inanılmaz derecede gözüpek biri ve son sezonda hastalığına rağmen çok sıkı çalıştı. Aktörlüğü kadar insanlığı da muhteşem. Korkmadık diyemeyiz elbette ama dizimiz kaldığı yerden devam edecek. Her zamanki gibi Nisan ya da Mayıs sonu gibi çekimlere başlıyoruz. Dizide hiçbir gecikme yaşanmayacak yani.

_________________
A storm is coming, Frank says; A storm that will swallow the children and I will deliver them from the kingdom of pain. I will deliver the children back the their doorsteps. And send the monsters back to the underground. I'll send them back to a place where no-one else can see them. Except for me. Because I am Donnie Darko...

Image
I feel something important is happening around me. And it scares me.

   

Üye
Üye
User avatar

Joined: 23 Feb 2009 15:00
Posts: 3
Location: samsun

Post Posted: 05 Apr 2010 14:48 
Top  
Dexter’ın hayatında biri olmayacaksa o zaman 5.sezonda Dexter ın çocuğuna kim bakacak ?

   

Moderatör
User avatar

Joined: 30 Jan 2006 05:21
Posts: 5725
Location: 36 53' 21''W 30 41'10''E

Post Posted: 05 Apr 2010 19:11 
Top  
kendi,kardeşi ,bakıcı....

_________________
Whatever doesn't kill me...Had better start running

Image

   

Üye
Üye
User avatar

Joined: 23 Feb 2009 15:00
Posts: 3
Location: samsun

Post Posted: 30 Oct 2010 16:22 
Top  
5.sezon showtime da başladı e2 de ne zaman başlayacak :?:

   
Display posts from previous:  Sort by  
   [ 4 posts ] 

Jump to:  


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

 

Tum zamanlar GMT +2