Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 21 Sep 2017 02:42

Board index » Efsaneleşmiş Diziler » Millennium » Millennium Bölüm Yorumları

[ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message

Moderatör

Post Posted: 20 Jul 2006 15:14 
Evet d/m fan'ın söylediği 2. sezon final bölümü The Time Is Now. Öncesindeki The Fourth Horseman(The Time is Now bu bölümün devamıdır) ile tv tarihinin en muhteşem sezon finalidir, ötesi yoktur.
3. sezonuyla ekranlara veda etmiştir Millennium, yani bi 22 bölüm kaçırmışsın sanırım d/m fan :)

Darker
Darker

Location: Marlyn Einstein ya da Albert Monroe? 2 metre uzaktan bak şaşır!

Post Posted: 20 Jul 2006 16:32 
Şimdi siz söyleyince hatırladım, benim dediğim bölüm final değildi gerçekten.Final bölümünde kızı Jordan'ı okuldan alıp....neyse spoiler olur diye yazmayayım. Arada izlemediğim bi iki bölüm var ama finali görmüştüm.Tekrar gösterseler de izlemediklerimi izlesem. nerdeee? :roll:

So it feels real
Or feels like hell
But if it kills I cannot tell

Moderatör

Post Posted: 28 Jul 2006 11:03 
En sevdiğim 5 jeneriğin içine rahatlıkla koyabileceğim Millennium Jeneriği'ni hatırlarsınız di mi? şimdi şuna bi bakın:

http://www.youtube.com/watch?v=VjP0Lwb- ... hing%20zen

Şoke oldum! Dvd setinde orijinal bir çalışma olduğunu belirtiyolardı jeneriğin, oysa şarkının barındığı albüm 95 çıkışlı, Millennium ise 96'da başladı...hayal kırıklığımı desem, ne desem bilemedim...sanırım dvd'deki o röportajı tekrar izlemeliyim.

Yönetici

Post Posted: 06 Aug 2006 23:22 
Valla izledim ve benden çıkan tek tepki 'cık cık cık' oldu şimdi.Ben de bakıyım dvd'ye,ben öyle bir şey izlediğimi bile hatırlamıyorum ya.:=)Yakıştıramadım,inşallah başka türlü bir şey çıkar altından.

A storm is coming, Frank says; A storm that will swallow the children and I will deliver them from the kingdom of pain. I will deliver the children back the their doorsteps. And send the monsters back to the underground. I'll send them back to a place where no-one else can see them. Except for me. Because I am Donnie Darko...

Image
I feel something important is happening around me. And it scares me.

Darko
Darko

Post Posted: 13 Jun 2007 09:30 
Evet şu sayfadan http://www.divxplanet.com/sub/m/6156/Millennium.html taze taze altyazıları indirebilirsiniz. Çevirene aman dikkat :lol:

Yönetici

Post Posted: 13 Jun 2007 09:42 
Hahahaha. :=)))) Dedektif pirpir iş başında. :=))) :kiss:

Yaz okulum var, :cry: ayağım sakat, :cry: yatağa mahkumum, :cry: kafamı bir yerlere vermek ve saatlerce bir şey düşünmemek istiyorum. :cry: ( arkadan veriyoruz Bergen'i )

Valla sadece ben birilerine ''utan, utan'' diyorum. :beh: :=)))) Millennium'u çevirmeye cidden hiç razı değildim, zira çok fazla mecazi terimler var. Kendimi yeterli göremiyorum, kontrol etmekten, yüz kez değişmekten iyice batırıcam gibi geliyor, neyse Allah korusun diyorum artık. :=))) Hele hele ikinci sezon'da amanın diyorum. Ama kimse çevirmiyor ki kardeşim. :beh: Çeviricez dediler çevirmediler. :beh: [ pirpir destek. :=))))) ]

Neyse başladık artık, en azından birinci sezonu kazandıralım herkese. Bizim site'de izlemeyen kalırsa vurucam. :=))))))

A storm is coming, Frank says; A storm that will swallow the children and I will deliver them from the kingdom of pain. I will deliver the children back the their doorsteps. And send the monsters back to the underground. I'll send them back to a place where no-one else can see them. Except for me. Because I am Donnie Darko...

Image
I feel something important is happening around me. And it scares me.

Darko
Darko

Post Posted: 13 Jun 2007 11:01 
Monk u da atlamayalım Nazocum :) O da ellerinden öper. Sen bazı tembel tavuklara :lol: örnek olursun iiiiiiiiiinşaaaallah :lol:
Onlar kendilerini bilirler dimiiiiiii. Bu diziye aşkla bağlı olan BAZI vatandaşlar hatta nokta atış yapayım 25 yaşında erkek Modaratörler :D da olaya el atsalar artık :D

yazan: sonuna kadar çevirmen tacizcisi pirpir

Darko
Darko

Post Posted: 26 Jun 2007 10:58 
Efendim topiği sık sık ısıtmaya devam edelim. İlk 3 bölüm Türkçe altyazıları sitemizin değerli modu t8e yerine "çalışkan" admini Nazo tarafından hazırlanmış ve dp ye yüklenmiştir. :ninjafist: :ninjajig: Çeviriler değerli ve tembel :lol2: modumuz yerine :beer: , arı gibi çalışkan Nazo tarafından devam ettirilmektedir. :wink: :icecream:

Huuuu t8e sesimi :bash: sende el atsan bir sezonuna şu dizinin şıp diye biter :D Nerdesin seni gidiiiiii tembel çevirmen :crutch:

yazan: t8e nin yakasından düşmesi için çeviri bekleyen pirpir :lol: :drunk:

[ 38 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

Jump to: