Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 25 Sep 2017 14:53

Board index » Efsaneleşmiş Diziler » Dawson's Creek » Dawson's Creek Bölüm Yorumları

[ 35 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message

Moderatör

Post Posted: 05 Jan 2009 23:10 
ya ben denk geldim dawsons creek bir kanalda yayınlanıyor en başından işte. kanal6 nın olduğu yerde çıkan tv de yada hala kanal6 mı bilmiyorum :lol: kanal1 mi yoksa ay unuttum :=)))))))))))))))))) kablo tv'de frekanslar değişti tüm kanallar karıştı o yüzden şimdi nerde o kanal bilmiyorum bilsem bakıcamda :D

Image

Darker
Darker

Post Posted: 06 Jan 2009 14:04 
hottie kanal1 :lol: aynı dert bizde de var frekanslar icinde kaybolmus durumdayım :D

Üye
Üye

Post Posted: 18 Jan 2009 17:16 
yalnız çok oynuyorlar saatiyle.
CNBC-e verdiği vakit saatinde bi gecikme olsun ya da tekrar bölümleri yayınlanmaya başlasın hmn telefonlara sarılır ne yapıyorsunuz diye yüklenirdik bence kanal 1 de bunu istiyor :)
artık büyüdüm telefon etmeye utanıyorum ama mail adresi gecse elime her mail hesabımdan aynı maili yollar izleyen izlemeyen herkese organize eder onlara da mail yollatırım...
:D
var mısınız arkadaşlar ?

Darker
Darker

Post Posted: 05 Jul 2009 21:35 
bugün tesadüfen denk geldim kanal 1'de. nostaljik, hoş duygular yaşattığını söyleyebilirim. hatta fazlasıyla özlemişim lan ben bu diziyi. en güzeli ise izlemediğim ender bölümlerden birisine denk gelmemdi. lise'den mezun oldukları bölüm yayındaydı, en basitinden sahne şarkı uyumunun bu dizide ne kadar harika olduğunu bir kez daha gördüm. ha dublajda oya küçümen-joey süperdi, kanal 1'in dublajını ise yadırgadım.

kült şarkı : şiki şiki baba,hayni hayni yaba,helik melik duni,gel fakiri yaba,gözlerinin uğruna,ben canımı adadım,senden başka kimseye, inan aşık olmadım,gel de söyle aşkını,sorma sakın yaşımı,ne olursun sevgilim,darda koyma başımı

Darkest
Darkest

Post Posted: 15 Jul 2009 05:58 
Oya Küçümen'i herhangi bir genç kız sesine asla yakıştıramamışımdır.O bir küçük çocuk.Hayır yakından görsem iki kelam etsem o sesin ondan çıktığına korkarım o derece

[ 35 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

Jump to: