Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

It is currently 22 Sep 2017 02:03

Board index » Diğer Kuşaklar » Sinema Kuşağı » Dünya Sineması

[ 1 post ] 
Author Message

Üye
Üye

Post Posted: 11 Nov 2010 03:58 
Geçen sene oturup bütün gece peşpeşe film izlemekten olsa gerek yine o gece izlediğim bir filmin ismini hatırlayamıyorum.Konusu şöyle idi:
Yetimhaneden çıkıp önce trenle sonra otostop çekerek annesini bulmaya giden bir genç kız var.Yolda bir köpek tarafından kovalanıyor ve suya düşüyor şansına düştüğü ırmağın kenarında bir köy düğünü yapılmaktadır ve onu kurtarırlar geceyi onnlarla geçirir.sonra otostop çeker ve giysi dolu bir kamyonete biner.yolun yarısında sebebini hatırlamıyorum adam bütün giysileri yol kenarında bir arsaya atar ve kız kendisine giyecek birşeyler alıp yola devam eder.ardından onu bir çift arabayla alır ve bunlar kızla ilgili planlarını kızın yanında söylerler organ mafyasına mı versek yoksa türkiyeye mi göndersek beyaz kadın ticareti mi yapsak bilmem ne falan.kız en sonunda annesinin oturduğu evi bulur ancak ev boştur.vb...
Bunu izlemiş olupta filmin ismini bilen varsa ve söylerse sevinirim.Sanırım bir avrupa filmiydi, tekrar izlemek istiyorum konusu güzeldi.ah o uyku halim olmasaydı keşke...

[ 1 post ] 

Jump to: