İçeriğe geç

CNBC-e Dergi [Ekim 2009]


Merlin’in fantastik dünyası CNBC-e’yi de büyüsü altına aldı. CNBC-e Dergi ile hediye edilen Rider-Waite tarot kartlarıyla geçmişiniz ve geleceğiniz bir gizem olmaktan çıkıyor. Verdiğimiz talimatları uygulayın, merak ettiğiniz sorulara yanıt bulun.

Dizileri tahtından eden usta Jay Leno, ödül törenlerinin fatihi Mad Men’in yeni sezonu, büyücü Merlin efsanesi, zaman gezgini Doctor Who’nun fantastik dünyası, Leverage ekibinin akıl almaz teknikleri ve Yukarı Doğu Yakası’nın çılgın gençleri hakkında bilinmeyenler ve çok daha fazlası CNBC-e Dergi’nin Ekim sayısında.

Ekim programında yer alan Pan’ın Labirenti, Hotel Rwanda, The Assassination of Richard Nixon ve Paradise Now gibi beğeni toplamış filmler hakkında sinema yazarlarının kalemlerinden çok özel yazılar yine CNBC-e Dergi’de. e2’nin yeni yayın dönemiyle ilgilenenlerse Ekim sayısında tüm sorularına cevap bulacaklar.

Aşkın (500) Günü, Karanlıktakiler, Kara Büyü, Yukarı Bak ve 46. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali ile Filmekimi… Festivaller, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’lerle bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’nden takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

www.cnbce.com

ABONE OLUN


Tek Yorum

  1. hilal hilal

    CNBC-E dergi güzel bir dergi ama ben sırf  Merlin dizisini sevdiğim için alıyorum.CNBC-E derginin verdiği hediyelerde harika işallah hep böyle devam eder.

Bir Cevap Yazın