İçeriğe geç

CNBC-e Dergi – Ekim 2010

Gossip Girl’ün güzel yıldızı Blake Lively ile özel röportaj, Spartacus: Blood and Sand’de gladyatör kampı, CNBC-e ve e2 yeni yayın dönemi hakkında her şey CNBC-e Dergi’nin Ekim sayısında. Spartaküs’ün tavlası Tabula da hediye.

Spartaküs’ün tavlası Tabula, CNBC-e Dergi Ekim sayısı ile herkese hediye! Spartaküs’ün yaşadığı dönemde Roma Cumhuriyeti’nin en popüler oyunlarından biri olan ve bizim tavlanın da atası sayılan Tabula’da Roma komutanı Glaber, asi kahraman Spartaküs’e karşı…

Spartacus: Blood and Sand’de gladyatör kampı ve Savaşçı Prenses Zeyna’nın dönüşü, Dwight’ın Memphis’ini anlatan harita, Hot in Cleveland kadınlarının gönül işleri, Veronica Mars’ın gizemler dosyası ve Desperate Housewives yeni sezon değerlendirmesi… CNBC-e ve e2 yeni yayın dönemi hakkında her şey Ekim sayısında.

Dahası CNBC-e Dergi’nin Gossip Girl’ün güzel yıldızı Blake Lively ile yaptığı özel röportaj ve TV’nin en iyi dizisi Mad Men ile Emmy’ler hakkında özel dosyalar sadece CNBC-e Dergi’de.

Selin Gürel’in yaptığı röportajdan bir bölüm:
”Gossip Girl’de canlandırdığınız karakterin üzerinize yapışacağını düşündüğünüz oldu mu?
Hayır. Serena sadece bir karakter. Onu inandırıcı bir şekilde oynadığım sürece, sorun yok. İşim, oynadığım hiçbir karakterin kendimle bağdaştırılmamasını sağlamak. Eğer uzun bir kariyerim olursa, daha önce canlandırmadığım karakterlere hayat vermek isterim elbette. Ama her hikayeyi gerçekten içinde yaşayarak yansıttığım sürece, insanlar beni değil, karakterimi izlediklerini fark edeceklerdir.

The Town’da en dramatik karakter sizinki. Duygusal olarak zorlu sahneleriniz var. Bu rolü kabul ederken ne gibi beklentileriniz vardı?
Rolü kabul etmedim, bu rol için resmen yalvardım. Rolü almayı başardıktan sonra da, karakterimin nasıl bir hayat sürdüğü üzerinde uzun uzun düşünmek zorunda kalmadım. Çünkü senaryo öyle iyi yazılmıştı ki! Sadece benim sahnelerim değil, her bir karakterin ağzından çıkanlar, o yörenin kültürü hakkında verilen bilgilerle dolup taşıyor. Her şey oyuncuların o kılıklara girip sadece oynamaları için tasarlanmış gibiydi. Çalışırken en karanlık ve en derin duygularınızı açığa çıkarmak için, tamamıyla güvenilir bir ortamda olmalısınız. Ben (Affleck) bu ortamı bizim için yaratmıştı. Oynarken aksanımız, görüntümüz, repliklerimiz hakkında düşünmek zorunda kalmıyorduk. Filmden önce Ben’in bizlere yaptırdığı araştırmalar bütün sorularımızı gideriyordu zaten. Gossip Girl severler Blake Lively’nin Türkiye’de yapılan ilk röportajını kaçırmasın. ”

Sinema severler ise Ekim ayında Mad Max serisi ve Winterbottom filmleriyle kült ve kaliteli filmlerin tadına varacak.

[flv]http://www.cnbce.com/Assets/MainPageCover/Fragman/0000000246.flv[/flv]

Altın Portakal Film Festivali, Filmekimi, Julia Roberts’lı Ye Dua Et Sev ve David Fincher’ın son filmi Sosyal Ağ… Film festivalleri, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler… Bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’yle takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın