İçeriğe geç

CNBC-e Dergi – Ağustos 2010

CSI: NY Katil Kim, The Tudors Saray Oyunları, Chuck Görsel Algı Testi, SuDocWho ve Merlin sihirli şifre, Kainat Güzellik Yarışması’nı İzleme Rehberi… Hediyesiyle birlikte CNBC-e Dergi Tatil Sayısı bayilerde.

Kainatın en güzel kadını seçiliyor! 23 Ağustos’ta canlı olarak CNBC-e’de yayınlanacak 2010 Kainat Güzellik Yarışması’nı İzleme Rehberi, CNBC-e Dergi Ağustos sayısı ile herkese hediye. CNBC-e Tatil Dosyası, CSI: NY Katil Kim, The Tudors Saray Oyunları, Chuck Görsel Algı Testi, SuDocWho ve Merlin sihirli şifre…. Bilmeceli, bulmacalı ve ödüllü yaz eğlencesi CNBC-e Dergi Tatil Sayısı’nda. Özel Tatil Sayısı karışık promosyon hediyeli.

TV’nin en iyilerinin seçildiği Emmy Ödülleri, Ağustos’ta HD-en, Spartacus: Blood and Sand ile yeni yayın dönemi, yeni maceralarıyla yeni Doktor, efsane dizi ER’da son perde, Cold Case’te kamera arkası ve 2009-2010 sezon değerlendirmesi dosyası… Hepsi ve daha fazlası CNBC-e Dergi Tatil Sayısı’nda! CNBC-e dizi ve filmlerinin yanı sıra e2 programları hakkında merak ettiğiniz her şey Ağustos sayısında.

Vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler… Bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’yle takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

[flv]http://www.cnbce.com/Assets/MainPageCover/Fragman/0000000246.flv[/flv]

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın