İçeriğe geç

CAPRICA Promo

|

Pilot bölümüyle büyük ilgi çeken Battlestar Galactica’nın spin offu CAPRICA, “The Future Of Humanity Begins With A Choice” sloganıyla promoları yayınlandı. BSG izleyicilerinin sabırsızlıkla beklediği bu seri ile dizinin o karanlık atmosferini derinden soluklayarak özlemlerini gidermek istemiyor değiller. Ancak diziye en iyi karanlık drama dizi unvanını veren o atmosferin Caprica’da olmayacağı yönünde söylentilerde ortalıkta geziniyor. Bekleyip göreceğiz bakalım. Elma kullanma hastalığıda aldı başına gidiyor. James Masters’ı da videoda görebiliyoruz bu arada :)

1|2|3|4|5

3 Yorum

  1. camitra camitra

    Bence aksine hiç olmadığı kadar karanlık olacak bu dizi. Hani BSG kadar olamaz felan laflarıda yersiz bana göre. Yönetmen koltuğuna kimin oturduklarının farkında değiller sanırım. Neden böyle bir laf salatası döndü oda ayrı bi konu zaten :-? Bakalım beklentilerim yüksek :wink:

  2. ExtremE ExtremE

    camitra fazla beklenti içerisine girme derim. Yalnız senin için değil ama BSG açlığı kafaya vurdu şu zamanlarda  :) . Caprica tam anlamıyla başlamadığı için Battelestar Galactica ile kıyalanması pek yakışık durmuyor en az şu an için.  Ha şu var pilot bölümüyle, promosuyla ve ekip başında Ronald’ın olmasıyla umutlandırsada sonucubekleyerek göreceğiz. Valla bende çoook özledim Galactica’yı. Dile kolay, 6 koca yıl geçti.:wink:

  3. Abraham Abraham

    Bence bir Caprica dizisi lazımdı ama robotların evriminden çok işgal anına değinen hatta işgalden sonra gezegende kalan direnişçileri konu edinen bir dizi daha güzel olurdu. Capricanın pilot bölümünü izledim güzel görünüyor ama bahsettiğim şekilde bir senaryo daha da dikkat çekerdi. tabi bu kendi düşüncem, umarım hayalettiğim bu senaryoyu da hazırlayıp tepsimize koyan birileri olur.

Bir Cevap Yazın