İçeriğe geç

Avatar efsanesi yeni dizi “Korra” ile devam ediyor

Nickelodeon son Hava Bükücü çizgi filmine devam etmeyeceğini açıklamıştı. Bunun yerine efsaneyi yeni bir Avatar ile devam ettirme kararı aldılar. Dizi, Avatar’ın bitiminden 70 sene sonrasından başlayacak. Yeni Avatar “Korra” güney su kabilesinden bir su bükücü kız. Korra tüm kabilelerden meydana gelen şehirde  şahlanan suçlarla ve anti-bender isyanı ile başedecek. Korra hava bükme konusunda Aang’in oğlu Tenzin tarafından eğitilecek. Çizgi dizi 2011’de başlıyor.

4 Yorum

 1. isimsiz isimsiz

  Yeni Avatar Korra olduğunu göre Aang hakkın rahmetine kavuşmuş. Yeni avatarımız anti-bender isyanı ile başedecekmiş. Sanırım bu seride bükücüler ve bükücü olmayanlar savaşıcak. Savaşın ilk seri kadar karanlık olacağını zannetmiyorum. Ayrıca bu hava bükücüler soylarını nasıl çoğaltacaklar merak ediyorum :)

 2. hotie hotie

  en azından aang’in yaşlılık yüzünden öldüğüne eminiz gibi :D  hikaye serisi 70 yıl sonra başlıyor ve ona aang’in oğlu akıl hocalığı yapıyor ki aang’in oğlununda artık ne zaman çocuk yaptıklarına göre değişirde fazla genç olmasını beklemiyorum :P :D

 3. şinasi şinasi

  avatarın eskisi nide yenisni de çok beyendim çok güzel
   

 4. şinasi şinasi

  çok güzel hayrıyım  :)                  çok seviyorum  8)

Bir Cevap Yazın